Eliza Trybała urządziła córce bajkowe urodziny. Wystrój robi wrażenie, ale spójrzcie tylko na tort

Eliza Trybała pochwaliła się, jakie urodziny urządziła swojej starsze córce Victorii. Dziewczynka wyglądała jak mała księżniczka, miała też własny tron.

Córka Elizy Trybały właśnie skończyła 5 lat. Z tej okazji celebrytka urządziła dla swojej pociechy uroczą imprezę urodzinową. Zdjęciami z przyjęcia podzieliła się na Instagramie.

Eliza Trybała świętuje urodziny córki

Na zdjęciach z urodzin 5-letniej Victorii, widać, że Eliza organizując imprezę, postawiła na ulubiony motyw dziewczynki - czyli zabawki LOL Surprise. Urocze laleczki pojawiły się nie tylko na stole i ścianach, ale nawet na torcie jubilatki. Bezowy wypiek prezentował się dzięki temu znakomicie.

Oprócz tego na imprezie dominował kolor różowy. W takim samym kolorze była też tiulowa sukienka dziewczynki. Victoria wyglądała w takiej kreacji jak mała księżniczka. Nic więc dziwnego, że dziewczynka miała też swój własny, bajkowy tron. 

Na instagramie Elizy oprócz zdjęć z wydarzenia, znalazły się też życzenia, jakie celebrytka złożyła córce. 

Victoria 5 lat temu odmieniłaś moje życie, bo dzięki Tobie stałam się lepszym człowiekiem. Bądź szczęśliwa i miej zawsze tak dobre serduszko. Dla Ciebie wszystko mój ósmy cudzie świata, nawet urodziny w stylu LOL Surprise. Było bajecznie,  tak jak sobie wymarzyłaś - napisała. 
 

My również życzymy małej Victorii wszystkiego najlepszego. 

A tak Eliza i Trybson spędzili urlopie w Hiszpanii. Zobaczcie koniecznie.

Zobacz wideo

AG 

Więcej o:
Copyright © Agora SA