Agnieszka Kaczorowska z córką. Internauci zgodni: Jedno z piękniejszych twoich zdjęć. Mała rośnie jak na drożdżach i... chyba zaczyna już raczkować

Agnieszka Kaczorowska z okazji Dnia Chłopaka dodała zdjęcie, na którym leży na łóżku z córką. Zdanie internautów, to jedno z najpiękniejszych ujęć, jakie pojawiło się na jej profilu.

Pod koniec lipca Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami i na świecie pojawiła się ich córka Emilia. Od tego momentu na Instagramie tancerki to właśnie ona stała się prawdziwą gwiazdą. Mama chętnie pokazuje, jak spędzają razem czas i zdradza, jak dziewczynka się rozwija.

Agnieszka Kaczorowska z córką

Tym razem pokazała, jak leżą na łóżku. Przyznała, że u nich panuje "dzień śpiocha" i przy okazji złożyła życzenia z okazji Dnia Chłopaka.

Jest też Dzień Chłopaka. Wysyłamy z Emi pozdrowienia dla małych i dużych chłopaków! Nasz najcudowniejszy chłopak - Mąż i Tata @maciek.pela - już dostał moc uścisków - poinformowała.
 

Pod spodem pojawiło się wiele miłych komentarzy:

Wspaniałe dziewczyny! Przytulaki obowiązkowe!
Jedno z piękniejszych twoich zdjęć. Sama miłość.
Można tak leżeć i tulić cały dzień. Cudne zdjęcie, Aga - piszą.

Co więcej, Agnieszka Kaczorowska pokazała też, że jej córka zaczyna już podnosić główkę i odwraca się na brzuch. Chyba nadchodzi raczkowanie ;)

Agnieszka Kaczorowska wybrała się w podróż z dzieckiem. Została skrytykowana, na co odpowiedziała:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: