Agnieszka Kaczorowska pozuje w górach z córką. Internauci nie szczędzą jej słów krytyki. W obronie tancerki stanął mąż

Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny została skrytykowana przez swoich obserwatorów. W obronie młodej mamy stanął jej mąż, Maciej Pela.

Agnieszka Kaczorowska razem z mężem i kilkumiesięczną córeczką wybrała się na wycieczkę do Włoch, aby spędzić tam romantyczną rocznicę ślubu. Tancerka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami pięknymi kadrami i uroczymi rodzinnymi zdjęciami, jednak po raz kolejny wylała się na nią fala krytyki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Kaczorowska wybrała się na rodzinną wycieczkę. Fani: Dlaczego nie siedzisz z dzieckiem z tyłu? Celebrytka szybko zareagowała

Agnieszka Kaczorowska krytykowana przez internautów

Tancerka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z małą Emilką. Dziewczynka jest zawinięta w chustę, a mama trzyma ją na rękach. Agnieszka stoi tuż obok niewielkiego wodospadu w górach.

Jak tu nie być szczęśliwym, mając córkę przy sercu, kochającego męża u boku, a przed sobą takie cuda natury? - napisała.
 

Sielanka? Może do czasu. Kaczorowska z pewnością nie spodziewała się tego, co zobaczy w później w komentarzach. Nagle pod jej postem pojawiło się mnóstwo krytycznych opinii od obserwatorów, którzy postanowili przyczepić się do kilku rzeczy widocznych na zdjęciu. Słusznie?

Pięknie, noszenie w chuście to cudowna bliskość, tylko nie zakładamy pajaców, a spodenki i skarpetki.
Polecam zasięgnąć porady, jak się nosi dziecko w chuście. Jaką to dziecko ma pozycję? A jakbyś się przewróciła? A pajacyk? Mówię tu o nóżkach. To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia to żal bardzo córeczki.
Chusty są niebezpieczne, bo jak się potkniesz i przewrócisz to dziecko główką uderzy w ziemię i będzie nieszczęście.

Kaczorowska nie odpowiedziała na żaden komentarz. Za to jej mąż, Maciej Pela, nie wytrzymał i postanowił odpisać na jeden z nich.

Wszystko bardzo pięknie, ale wędrówka w terenie górskim w klapeczkach z niemowlakiem to zdecydowanie niebezpieczny wybór - napisała internautka.
Wędrówka trwała całe cztery minuty, ścieżką wyłożoną betonową płytą... Od parkingu pod wodospad. Wychodzenie z dzieckiem na spacer po krzywych polskich chodnikach to też niebezpieczny wybór? - zapytał Pela.

Kilka dni temu Kaczorowska została skrytykowana za to, że nie siedzi w samochodzie z tyłu z Emilką:

Zobacz wideo

Pod zdjęciami pojawiło się również wiele komentarzy broniących Agnieszkę. A Wy, co uważacie?

KB