Joanna Liszowska porównała swoje zdjęcia w makijażu i bez. Różnica jest spora, jednak internauci są zgodni, jak wygląda lepiej

Joanna Liszowska dodała na Instagramie zdjęcie, na którym porównała dwa ujęcia. Na pierwszym jest bez makijażu, na drugim ma sztuczne rzęsy i jest umalowana. Różnica jest spora.

Joanna Liszowska eksperymentuje z wizerunkiem. Od lat była wierna dość mocnemu makijażowi, nosiła doczepy i sztuczne rzęsy. Jednak w ostatnim czasie woli bardziej naturalny wizerunek. Na Instagramie chętniej publikuje zdjęcia bez makijażu i bez doczepianych włosów. Najwidoczniej doskonale czuje się w takim wydaniu i nie wróci szybko do dawnego.

Nie tylko Joanna Liszowska pokazuje się bez makijażu. Te gwiazdy również lubią siebie w naturalniejszej wersji. Porównaliśmy ich zdjęcia. Zobaczcie, jak wyglądają.

Zobacz wideo

Joanna Liszowska lepiej wygląda w naturalnej wersji?

Na jej profilu pojawiło się porównanie jej dwóch wersji. Sama stwierdziła, że lepiej wygląda bez makijażu i sztucznych dodatków. Uznała, że teraz chce pokazywać fanom tylko prawdę. Internauci są zgodni i również uważają, że zdecydowanie wolą ją taką jak na zdjęciu po lewej stronie.

Pani jest piękna. Ten makijaż jest zbędny, a wręcz niszczy to, co dała pani natura.
Joasiu, bez makijażu też jesteś piękna.
Natura zdecydowanie lepsza - komplementują.
 

A Wy jak uważacie? Czy aktorka powinna pozostać przy bardziej naturalnej wersji, czy może powinna wrócić do poprzedniego stylu?

AW