Joanna Liszowska na gorącym zdjęciu w bikini. "Nie musisz być doskonała". Fani zachwyceni jej postawą

Joanna Liszowska dodała zdjęcie, na którym pozuje w samym bikini. Postanowiła zwrócić się do internautek z ważnym przesłaniem.

Joanna Liszowska już od kilku dni przebywa na zasłużonych wakacjach. Na swoim Instagramie publikuje zdjęcia ze słonecznego miejsca i widać, że bawi się na urlopie naprawdę dobrze. Ostatnio dodała post, który wśród internautów wywołał sporo emocji i przy okazji poruszyła bardzo ważny temat.

Joanna Liszowska pozuje w bikini

Joasia opublikowała na swoim Instagramie dosyć odważną fotografię. Pozuje na niej na jachcie w samym bikini. Jak się okazuje, Liszowska chciała za jej pomocą zaapelować do kobiet, które mają problem z akceptacją własnego ciała. Dodała krótkie, ale ważne przesłanie.

Nie musisz być doskonała, by być szczęśliwą.

Obserwatorzy aktorki zareagowali na jej słowa bardzo pozytywnie.

Każdy jest doskonały w swojej niedoskonałości. Jest właśnie takim, jakim być powinien.
Zgadza się, pani Asiu!
Nie ma ludzi doskonałych, a szczęście to stan umysłu, więc zależy od nas. Tak trzymaj!

Joanna Liszowska w bikini wygląda świetnie! A jak prezentują się inne gwiazdy?

KB

Więcej o:
Komentarze (47)
Joanna Liszowska w bikini apeluje do kobiet. "Nie musisz być doskonała". Fani zachwyceni jej postawą
Zaloguj się
 • finli

  Oceniono 30 razy 22

  Nie musisz być doskonała, żeby być szczęśliwa. Zupełnie wystarczy jeśli jesteś bogata.

 • oloros11

  Oceniono 21 razy 9

  nie trawie tych waszych negatywnych seksistowskich tekstow i tego lejace się jadu moze stary już jestem ale to przyjdzie tez do was zobaczycie ze o czlowieku wcale nie decyduje fotografia - można z niej sporo wyczytać ale nie az tyle żeby tak obrazac - dlaczego nie rozmawiacie o jej osiagnieciach , inspiracjach, wspomnieniach - ona ma calkiem spory dorobek zawodowy
  i popatrzcie na to co u niej - jak u niemal każdej kobiety decyduje - oczy , twarz , uśmiech - ona to wszystko ma wspaniale po prostu Proponuje skupoic się na tym przeslaniu - idąc za ta mysla - podstawa wszelkiego dobra jest milosc wlasna - kochajcie się sami takimi jacy jesteście - tylko wtredy możecie być szczęśliwi i dzielic się tym szczęściem z drugim człowiekiem czy więcej wam potrzeba?

 • kalasanty0

  Oceniono 18 razy 8

  No ale ona przecież jest doskonała.

 • memphis90

  Oceniono 8 razy 4

  Przecież na tym zdjęciu widać ramię i kolana... Odważnie byłoby pokazać faldkę, cellulit czy obwislą pierś.

 • Gość: asha

  Oceniono 12 razy 4

  A zdjęcie w pozie ukrywającej nadwagę. Jej ciało, jej problem, ale po co wciska kit o samoakceptacji, a zdjęcie jakoś jej nie pokazuje.

 • Gość: Cleo

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Joasiu, jest Pani bardzo atrakcyjną kobietą. Podziwiam. Chciałabym wyglądać tak jak Pani. Do tego talent... Pozdrawiam.

 • Gość: Magda

  0

  Ech chciałabym być taka niedoskonała ....

 • Gość: technik

  0

  wystarczy zdrowie i pieniadze,za to wszystko kupisz,niestety nie wszyscy je maja mimo,ze ciezko pracuja.sa zawody,ktore daja duzo pieniedzy bez wysiłku jak politycy,aktorzy,radni,prezydenci miast, a inni jak murarze,budowniczy,napracuja sie ciezko a dostana 4,4 tys.zł.ale nie wszyscy potrafia walczyc o stołki,dlatego sa ogromne kominy płac,panstwo wrzuca je do jednego worka i srednia płacy wychodzi 5 tys.zł.tylko 3/4 z tej sredniej maja po 1,7 tys.zł do 2,5 tys.zł.skromnie,dlatego ludzie uciekaja na zachód bo tam ich doceniaja.za PRL najwazniejszy był robotnik,teraz cwani i tacy co maja szerokie plecy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX