Agnieszka Kotońska zawsze pokazywała się w stroju jednoczęściowym, a teraz wybrała bikini. Zaapelowała: Nie wstydźmy się własnego ciała

Agnieszka Kotońska z "Goggleboxa" dodała na Instagramie zdjęcie w bikini. To pierwszy raz, kiedy odważyła się na tak odważny strój. Do tej pory pokazywała się jedynie w jednoczęściowym.

Agnieszka Kotońska to jedna z barwniejszych postaci w programie "Gogglebox". Przez długi czas nosiła mocny makijaż, używała samoopalacza oraz doklejała sztuczne rzęsy. Jednak kilka miesięcy temu zrezygnowała z dość tandetnego wizerunku i zaczęła wyglądać bardziej naturalnie. Do tego sporo schudła.

"Gogglebox". Agnieszka Kotońska w bikini

Efektami swojej metamorfozy chętnie dzieli się na Instagramie. Często porównuje swoje aktualne zdjęcia ze starszymi, udowadniając, że jej ciężka praca na siłowni przynosi efekty. Przy okazji motywuje też innych do tego, by siebie akceptowali i dbali o swoje zdrowie. Tak samo było i tym razem, gdy dodała fotkę z basenu, na której pozuje w bikini.

Nic dodać, nic ująć. Po prostu wakacje. Ps. Było w jednoczęściowym stroju teraz jest w dwuczęściowym. Kochane, nie wstydźmy się własnego ciała, pokazujemy je, gdzie tylko możemy. Pokochaj siebie i swoje kształty. Ja nie należę do chudzielców, ale nigdy nie miałam kompleksów - napisała.

Zdradziła też, że ma sposób na to, by nie myśleć o swoich niedoskonałościach. Ratuje ją uśmiech i poczucie humoru, którym zaraża innych. Użytkowniczki Instagrama są pod wrażeniem jej sylwetki. W komentarzach zostawiły wiele miłych słów pod jej adresem:

Piękna figura, zazdroszczę.
Brawo Aga! Nigdy się nie zmieniaj.
Figura coraz większy sztos. Brawo. Ja jak zwykle zacznę od jutra - piszą.

Faktycznie, jej silna wola jest godna podziwu.

Sylwia Bomba z "Gogglebox" o swojej metamorfozie:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: