Ewa Mrozowska z "Gogglebox" zdradziła płeć dziecka. Spełniło się jej marzenie. Wybrała też piękne imię

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" w czerwcu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz zdradziła, że spodziewa się syna. Wybrała też już dla niego imię.

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" w grudniu po raz pierwszy zostanie mamą. Wiadomość o ciąży dość długo trzymała w tajemnicy przed swoimi fanami i zdecydowała się na to, gdy nie mogła już ukryć brzucha. Przyznała wtedy, że początki nie były najłatwiejsze i wyraziła nadzieję, że teraz już będzie lepiej. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

W 2018 roku był prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. One zostały wtedy matkami:

Zobacz wideo

Ewa z "Gogglebox" spodziewa się syna

Pod koniec lipca poinformowała fanów, że niedługo zdradzi płeć dziecka. Przez kilka dni milczała na ten temat, jednak teraz zdecydowała się zaspokoić ciekawość fanów. Okazuje się, że Ewa i jej mąż powitają na świecie syna, co było jej wielkim marzeniem. Przyszli rodzice wiedzą też już, że nadadzą mu imię Leon.

Misie, nie będę was dłużej trzymać w niepewności. Większość z Was trafiła! Będzie chłopiec Leoś - napisała z radością.

Dodała też, że wpadła w zakupowy szał i urządza pokój dla malucha. Zdecydowała, że będą królować neutralne kolory, w tym biały i szary. Wszystko przez to, że boi się, że.. płeć dziecka może ulec zmianie.

Trochę mnie nastraszyłyście, że płeć może ulec zmianie. Liczę jednak na to, że z Leonka nie zrobi się Lea - dodała nieco żartobliwie.

Internautki pogratulowały jej serdecznie i ucieszyły się, że trafiły. zachwyciły się też imieniem:

Trafiłam. Od razu wiedziałam, że syn, bo wyglądasz kwitnąco. Gratulacje.
Leon! Najpiękniejsze imię dla chłopca - piszą.

Jedna z internautek wyraziła też nadzieję, że Mrozowska nie zostanie kolejną "instagramową mamusią". Gwiazda "Goggleboxa" zapewniła ją, że u niej na pewno kobiety nie znajdą porad i "nie będzie się mądrzyć, jaką jest świetną matką, która pozjadała wszystkie rozumy". Dodała też, że dalej pracuje i nie zamierza rzucać swojej pracy.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy:)!

AW