Celebrytki często przerabiają swoje zdjęcia, ale Esmeralda Godlewska popłynęła. Uwierzcie, to jest NAJGORSZY retusz ever

Esmeralda Godlewska po raz kolejny postanowiła poprawić swoją urodę w programie do retuszu zdjęć. Niestety, efekt końcowy wyszedł bardzo nienaturalnie, a wręcz zabawnie. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na tę wpadkę.

Esmeralda Godlewska lubi zwracać na siebie uwagę. W mediach społecznościowych często dodaje odważne zdjęcia, na których śmiało prezentuje swoje wdzięki. Czasem zdarzy jej się co nieco poprawić, ale internauci najczęściej wyłapują te zmiany w mgnieniu oka. Podobnie było z najnowszym selfie celebrytki.

Esmeralda Godlewska przerobiła swoje zdjęcie

Godlewska chętnie dodaje na swojego Instagrama fotografie, na których ma bardzo zadbane ciało. Czar pryska, kiedy w internecie zaczynają się pojawiać zdjęcia wykonane na przykład przez paparazzi. Jakiś czas temu Esmeralda została przyłapana na Placu Zbawiciela w Warszawie i wyglądała nieco inaczej niż na instagramowych zdjęciach.

ZOBACZ WIĘCEJ: Wygładzona twarz i wyszczuplona sylwetka. Tak Esmeralda Godlewska lansuje się na Instagramie. A jak wygląda w realu? Oj, różnice widać od razu

Ostatnio aspirująca celebrytka dodała nowe selfie. Jej obserwatorzy od razu zauważyli, że zdjęcie zostało amatorsko przerobione. Godlewska starała się zmniejszyć nieco nos, ale w efekcie spłaszczyła go i zostawiła na nim widoczną rysę. Również jej okulary nieco zmieniły kształt na bardziej wklęsły. Esmeralda próbowała też chyba wyszczuplić twarz, ponieważ prawa strona stała się trochę... kanciasta.

Internauci postanowili wytknąć celebrytce próbę retuszu.

Przecież to zdjęcie jest wyretuszowane!
Najgorszy retusz ever.

Esmeralda Godlewska przerobiła zdjęcieEsmeralda Godlewska przerobiła zdjęcie instagram/esmeralda_godlewska

No... wtopa niezła. Nic dziwnego, że zdjęcie szybko zniknęło z konta celebrytki. Wy również widzicie nieudany retusz?

Esmeralda Godlewska nigdy nie ukrywała zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej. To inne gwiazdy, które powiększyły usta:

Zobacz wideo

KB