Barbara Kurdej-Szatan zafundowała sobie szaloną fryzurę. Inspirowała się Rozenek? Oj, internauci nie mają wątpliwości. "Siostra Małgosi"

Barbara Kurdej-Szatan ma nową fryzurę. Aktorka zrobiła sobie kolorowe, festiwalowe warkocze. Podobne widzieliśmy niedawno u Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Barbara Kurdej-Szatan zbyt często nie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Dlatego jej ostatnia metamorfoza może być dla wielu niemałym zaskoczeniem. Basia zafundowała sobie kolorowe warkocze, które idealnie sprawdziłyby się na festiwalu. 

Barbara Kurdej-Szatan ma kolorowe warkocze. Niczym Rozenek? 

Basia pomiędzy swoje naturalne włosy wplotła syntetyczne pasma w kolorach niebieskim i żółtym. Czyste szaleństwo, zresztą sami zobaczcie: 

Fani natychmiast zaczęli porównywać Kurdej-Szatan do... Małgorzaty Rozenek-Majdan. I nie ma w tym przypadku, gdyż jeszcze kilka dni temu media rozpisywały się na temat szalonej fryzury "Perfekcyjnej". Bo ponoć w jej wieku taka fryzura to już przesada. W przypadku Basi takich komentarzy nie ma. Są natomiast zachwyty!

Jak się bawić to się bawić. Cudowne!
Jaka urocza!
Siostra pani Małgosi Rozenek - piszą internauci.

No cóż, być może rzeczywiście jakieś podobieństwo jest. Co myślicie? Lepiej w kolorowych warkoczykach Basi czy jednak Małgosi? 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Barbara Kurdej-SzatanMałgorzata Rozenek-Majdan, Barbara Kurdej-Szatan Instagram

Barbara Kurdej-Szatan stresuje się udziałem w "Tańcu z gwiazdami":

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (34)
Barbara Kurdej-Szatan zafundowała sobie szaloną fryzurę. Inspirowała się Rozenek? Oj, internauci nie mają wątpliwości. "Siostra Małgosi"
Zaloguj się
 • Gość: Liza

  Oceniono 20 razy 18

  W takich warkoczykach dobrze wyglądają nastolatki,a nie ryczące prawie 40stki ....

 • Gość: Maria

  Oceniono 18 razy 16

  Jak sie nie ma nic madrego ani ciekawego do pokazania to sie chwali warkoczykami albo swieci golizna.... I prawie na każdym zdjeciu te glupawe dziubeczki....kupi sznureczek, pokaze kupi wstazeczke pokaze, kupi lusterko pokaze. WSZYSTKO NA SPRZEDAZ.

 • Gość: Bożena

  Oceniono 16 razy 16

  Rozenkowa ubrała się jak panna Ariana Grande.26letnia Ariana wygląda jak dzidzia piernik, a co można powiedzieć o dwa razy starszej 52 letniej ROzenkowej? Dzidzia suchar.

 • Gość: xx

  Oceniono 11 razy 11

  nie wiem która jest głupsza - trudny wybór

 • Gość: Edyta

  Oceniono 11 razy 11

  Kurdej Kicz Szatan. Szczyt żenady

 • Gość: DObroduszek

  Oceniono 12 razy 10

  Na te doczepy tysiące azjatyckich kobiet z bambusowych chatek poświęca włosy. Ostatnie ślady swojej zmęczonej biedą urody.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Lans, lans, lans. Wszystko co ona robi to na pokaz. Instagramowa celebrytka

 • Gość: Anna

  Oceniono 11 razy 7

  Dwie puste baby

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Jest po 30 a zachowuje się jakby była nastolatka. Głupie mini, dziubek, głupie zachowanie.No ale skoro talentu to nie ma a jej pięć minut już minęło to co ma do wyboru

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX