Marina dodała nowe selfie, ale fani zwracają uwagę na jej paznokcie. "Wyglądają jakbyś w ziemi dłubała"

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała na Instagramie nowe selfie, jednak internauci zwrócili uwagę na jej paznokcie.

Marina Łuczenko-Szczęsna bardzo dba o swój wizerunek. Często dodaje zdjęcia w stylizacjach od największych projektantów i zawsze stara się mieć idealny makijaż. Zachwyca swoje fanki nawet wtedy, kiedy pokazuje się w naturalnej wersji. Jest też na bieżąco z najnowszymi trendami. Jednak jej manicure, który teraz zaprezentowała, wywołał sporo emocji.

Marina Łuczenko-Szczęsna i jej niecodzienny manicure

Wokalistka dodała na swojego Instagrama selfie, które miało zwrócić uwagę na wykonany przez nią makijaż. Internauci jednak zauważyli na nim coś zupełnie innego, a konkretnie paznokcie Mariny. Rzeczywiście, ich stylizacja wydaje się dosyć niecodzienna, ponieważ każdy paznokieć ma obwódkę wykonaną czarnym lakierem. Efekt?

Mój synek ma takie paznokcie po całym dniu zabawy na dworze.
Też tak pomyślałam, że ta czarna obwódka niestety, ale pierwsze skojarzenie to: brudne paznokcie. Mi tak się czasem robi jak przy malowaniu wyleję tusz albo wymieniam toner w drukarce.
Wszystko wygląda pięknie, ale jak zobaczyłam paznokcie to wyglądają jakbyś w ziemi dłubała i stawiała z Liamem zamki z piasku.

Paznokcie Mariny Łuczenko-SzczęsnejPaznokcie Mariny Łuczenko-Szczęsnej instagram/marina_official

 

Marina zazwyczaj publikuje zdjęcia w pełnym makijażu. A widzieliście ją w naturalnej wersji?

Zobacz wideo

To nie pierwszy raz, kiedy któraś z polskich celebrytek zaliczyła tego typu wpadkę. Przypomnijmy, że manicure Eweliny z "Warsaw Shore" sprawił, że internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

KB