Agata z "Rolnika..." wspiera rozgoryczoną Małgosię. Przyznała jej rację: Ja też mam wiele pytań, wiele myśli i wiele bólu w sobie

Agata z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" całkowicie wspiera Małgosię, która poczuła się niedawno zlekceważona przez produkcję TVP. Dodała osobisty wpis i przyznała, że nikt jej nie pomógł, gdy padła ofiarą hejtu.

Agata i Małgosia to uczestniczki 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Wydawało się, że obie znalazły w nim miłość. Pierwsza jeszcze podczas trwania nagrań przyjęła oświadczyny Łukasza, druga planowała przyszłość z Janem. Niestety, oba związki należą już do przeszłości. Obie jednak mają żal do TVP.

"Rolnik szuka żony". Agata wspiera Małgosię

Na początku sierpnia Małgosia dodała na Instagramie nagranie, w którym wyraziła swoje oburzenie zachowaniem stacji. Okazało się, że w materiale, który zaprezentowano w "PnŚ", pominięto uczestników ostatniego sezonu programu. Bohaterka 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że ma żal do twórców. Uważa, że pominięto uczestników sezonu, w którym występowała, bo żaden z nich nie odnalazł miłości. O całej sprawie możecie przeczytać TUTAJ. Wśród komentujących jej post znalazła się Agata, która również ma żal do TVP. Nie obyło się bez krytyki:

Małgosiu, czytałam Twój komentarz i faktycznie go usunęli. Wiedzą, co zrobić, gdy coś jest dla niewygodne. A hejt w programie na nas, nasze cierpienie to mało kogo interesowało. Ja też mam wiele pytań, wiele myśli i wiele bólu w sobie po tym ostatnim roku, ale staram odkrywać prawdę sama i tłumaczyć to sobie wszystko, bo prawda dla każdego może być inna i ciężko będzie osiągnąć jakiś porozumienia w tej sprawie. Ja to wiem i robię swoje - napisała. 

Dodała, że stara się znaleźć pozytywy po tym przykrym doświadczeniu. Docenia znajomości, jakie zawarła dzięki udziałowi w show.

Cieszę się tym, co teraz się dzieje w moim życiu po programie. Czyli nowe znajomości, miłe komentarze, przeprosiny za hejt i złe ocenianie mnie, oraz mnóstwo dobrych życzeń i wsparcia od obcych ludzi. W tym znajduję siłę. W takich drobnych rzeczach. Bo wiem, że na te większe trzeba poczekać - dodała refleksyjnie. 

Agata i Łukasz 'Rolnik szuka żony'Agata i Łukasz 'Rolnik szuka żony' FORUM GWIAZD

Zapewniła też, że zawsze będzie stawać po stronie uczestników, którzy ucierpieli przez pojawienie się w "Rolniku...". Na koniec zwróciła się też do wszystkich, którzy szukali miłości w programie:

Jestem z każdym, kto ucierpiał w tym programie albo po jego zakończeniu, bo wiem, co to znaczy. Pomogę każdemu, jeśli ktoś mnie poprosi o pomoc. Życzę Tobie, Małgosiu i reszcie naszej "rolnikowej" rodziny, żeby wszystko się ułożyło, żeby zapomnieć o tym, co było złe i otworzyć się na nowe, na lepsze. Pewne rzeczy trzeba zostawić za sobą i zacząć żyć na nowo. Takie jest życie - zakończyła wpis.

Nic dziwnego, że Agata może czuć żal. Ona i Łukasz byli najbardziej krytykowanymi przez widzów uczestnikami 5. edycji. Wyśmiewano ich uczucie i obrażano w komentarzach. Początkowo TVP nie reagowała, potem usuwano negatywne komentarze na oficjalnych profilach programu.

AW