Grzegorz z "Rolnika..." się zaręczył. Pokazał na Facebooku zdjęcia pierścionka i dodał wzruszający wpis

Szykuje się ślub kolejnego uczestnika programu "Rolnik szuka żony". Grzegorz z 5. edycji oświadczył się swojej ukochanej i już planuje uroczystość.

Widzowie mocno kibicowali Grzegorzowi i Dorocie, którzy poznali się w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". I choć wiele wskazywało na to, że uda im się stworzyć szczęśliwy związek, to rolnik poinformował fanów, że się rozstali. Przyczyną miała być m.in. zbyt duża odległość, jaka ich dzieliła. Grzegorz jednak długo nie był sam. Jest szczęśliwie zakochany w Gabrieli i po kilku miesiącach znajomości już się oświadczył!

Rolnik szuka żony - zwiastun nowego sezonu:

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Grzegorz się zaręczył

Szczęśliwą wiadomością pochwalił się na Facebooku. Dodał ich wspólne zdjęcie oraz pokazał pierścionek, który znalazł się na dłoni jego ukochanej. Nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy i chce jak najszybciej poślubić Gabrielę.

Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej - napisał.

Internauci w komentarzach im gratulują oraz życzą wszystkiego najlepszego. Doceniają też słowa, jakie napisał Grzegorz, które ich zdaniem są bardzo wzruszające.

Pięknie napisane. Podpisuję się pod tym, bo to prawda. Piękna para!
Życzę Ci Grzesiu miłości do końca życia oraz pięknych chwil razem.
Super! Widać szczęście w oczach. Gratuluję - piszą.

My również dołączamy się do gratulacji!

AW

Więcej o:
Komentarze (270)
"Rolnik szuka żony". Grzegorz się zaręczył. Pokazał na Facebooku zdjęcia pierścionka i dodał wzruszający wpis. Jego narzeczona to szczęściara
Zaloguj się
  • Gość: Ewa

    Oceniono 30 razy 22

    No cóż miał fajne i naturalne dziewczyny u siebie a związał się z kolejnym klonem z karpimi ustami, jego wybór. Jego życie jego wybór, powodzenia.

  • Gość: gość

    Oceniono 27 razy 21

    nie napiszę nic nowego, dziewczyny miał fajne, naturalne, chętne do pracy w gospodarstwie, a Dorotka ładna , zgrabna i zakochana. Tutaj widzimy starszą panią, z oponiastymi sztucznymi ustami , pomalowaną ile fabryka dała i on myśli że pomoże mu w gospodarstwie. Smiechu warte.

  • Gość: Ola

    Oceniono 24 razy 20

    Przy takiej przynajmniej schudnie bo ona nie z tych co kolety bedą mu smażyć i ciasta piec, raczej bedzie skupiona na sobie, widać to po niej.

  • Gość: sceptyk

    Oceniono 19 razy 17

    Moim zdaniem Ona jest cała zrobiona.Rolnika poniosło.Lalunia i krowy- już to widzę...

  • Gość: @Gość

    Oceniono 17 razy 15

    Gratuluję Grzesiu i powodzenia
    Dziewczyna jak dziewczyna widać medycyna estetyczna obca jej nie jest

  • Gość: gosc

    Oceniono 14 razy 12

    Wydawal sie rozsadnym gosciem a tu niespodzianka..mial 3 ladne kobietki a wybral...ale wszystko to wina slonca w tym roku wyjatkowo mocno grzeje a to niezdrowe

  • Gość: Nesca

    Oceniono 14 razy 12

    W pierwszej chwili myślałam że to aktorka Ewa Bukowska, podobnie zrobione....

  • Gość: Ewa

    Oceniono 12 razy 10

    Od razu mówię, że nie zazdroszczę,nie jestem pasztetem, nie mam nic przeciw poprawianiu urody,dziewczyna jest zrobiona, na wsi to ja jej raczej nie widzę, Dorota była ładna z natury i bardziej do niego pasowała.Tu widzę parcie na szkło.Ale szczęścia życzę😊

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX