Radosław Majdan dodał zdjęcie z randki z żoną. Małgosia wygląda zupełnie inaczej niż zwykle. W tak naturalnej wersji dawno jej nie widzieliśmy

Małgorzata Rozenek przebywa na wakacjach we Włoszech. Będąc w Wenecji wybrała się razem z mężem, Radosławem Majdanem, na randkę. Tym razem zrezygnowała z makijażu.

Najpierw Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się z synami do Francji, gdzie m.in. odwiedzili jej brata, a teraz skoczyli do Włoch. W Wenecji małżonkowie wybrali się na randkę. Były bramkarz pokazał na Instagramie ich wspólne zdjęcie. I choć było dość romantycznie, to największą uwagę zwraca to, że Małgosia wyglądała inaczej niż zwykle i zrezygnowała z makijażu.

Małgorzata Rozenek spadła z jednorożca. Zobacz nagranie:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek bez makijażu na randce z mężem

Rozenek słynie z tego, że zawsze wygląda perfekcyjnie. Zazwyczaj dba o to, żeby mieć idealny makijaż oraz świetną stylizację. Jednak tym razem na romantycznym spotkaniu z mężem pojawiła się w bardzo naturalnej wersji.

Randka z żoną... - napisał Majdan pod ich fotografią.
 

Internauci w komentarzach zachwycają się tym, jak się prezentowali. Zostawili pod spodem wiele komplementów:

Piękna para w pięknej Wenecji.
Cudnie wyglądacie.
Jesteście wspaniałą parą - zachwycają się.

Wielu zwróciło też uwagę na to, że Małgosia nie ma makijażu:

Naturalna żona, przepiękna Ci Ona.
Pięknie wyglądała pani Małgosia.
Gosia jest na tym zdjęciu wprost urzekająca. Szczęście od Was bije - piszą. 

Jak widać kochana kobieta wygląda najpiękniej i nie potrzebuje makijażu. A Wam jak się podoba Małgorzata Rozenek w takim wydaniu?

AW