Małgorzata Rozenek na wakacjach. Jej stylizacja rozbawiła fanów. "Kiedy inni mówią: Ubierz się normalnie". Oj, to nie o niej!

Małgorzata Rozenek razem z całą rodziną wciąż przebywa na luksusowych wakacjach. Tym razem postawili na romantyczną Wenecję, a stylizacja "Perfekcyjnej" jak zwykle wzbudziła spore emocje.

Małgorzata Rozenek razem z Radosławem Majdanem, dziećmi oraz psami już od kilku tygodni przebywa na zagranicznych wakacjach. Rodzina postanowiła odwiedzić różne miejsca w Europie, a celebrytka na bieżąco relacjonuje całą wycieczkę. Ich aktualny przystanek to jedno z najbardziej romantycznych miast we Włoszech.

Zobacz gorące wyznania Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w KOLE PLOTKA:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek pozuje w weneckiej masce

Celebrytka pochwaliła się swoim obserwatorom, że razem z rodziną odpoczywa w urokliwej Wenecji. Czym zaskoczyła na najnowszych zdjęciach tym razem? Radosław z dziećmi ubrani są schludnie i elegancko, natomiast Rozenek nie byłaby sobą, gdyby nie zwróciła na siebie największej uwagi. Na fotografiach pozuje w krótkiej, żółtej sukience z bardzo dużym dekoltem, a na twarzy ma... wenecką maskę z piórami. Nasza reakcja? Wow!

Pewnego razu w Wenecji. Pozdrawiamy Was! - napisała Małgosia.

Fani celebrytki nie mogli oczywiście zostawić takich zdjęć bez komentarza. Bardzo spodobała im się niecodzienna stylizacja "Perfekcyjnej".

Kiedy inni mówią: Ubierz się normalnie, to tylko zwykłe wyjście.
Haha, nie ma to jak wczuć się w klimat miejsca. Super Pani wygląda.
Nie ma to jak być incognito!
 

A Wam, jak podoba się Rozenek w wersji "weneckiej"?

KB