Sylwia z "Gogglebox" nie planuje drugiego dziecka. Fani dopytują: A co, jeśli jednak będziesz w ciąży? Słowa celebrytki mogą nieco zaskoczyć

Sylwia Bomba podczas Q&A na Instagramie zdradziła, że nie chce mieć drugiego dziecka. Internauci zapytali więc, co będzie, jeśli druga ciąża jednak jej się przytrafi. Celebrytka zapewnia, że nie ma po prostu takiej możliwości.

Sylwia Bomba zyskała sławę za sprawą programu telewizji TTV "Gogglebox. Przez telewizorem". Szybko stała się też aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 400 tysięcy użytkowników. Całkiem niedawno, bo na początku grudnia, Sylwia po raz pierwszy została też mamą. Od tamtej pory chętnie wypowiada się na temat macierzyństwa, a przede wszystkim na temat swojej córki Antosi. Ostatnio poprosiła swoich fanów na Instagramie o zadawanie pytań, a jednym z nich okazało się to o drugie potomstwo. 

Zobacz wideo

Sylwia Bomba z "Gogglebox" o drugim dziecku

Internauta zapytał Sylwię, czy chciałaby mieć drugie potomstwo. Sylwia przyznała, że nie. Od dziecka marzyła bowiem, by w przyszłości mieć jedno dziecko. Tak też się stało i nie chce tego zmieniać. Drugie pytanie brzmiało więc następująco: 

Co byś zrobiła, gdyby się okazało, że jesteś w drugiej ciąży? 

Odpowiedź Sylwii może niektórych zaskoczyć. Sylwia bowiem przyznała, że nie ma takiej możliwości, aby była po raz kolejny w ciąży. 

Zadbałam o wszystko. Lubię być panią własnego losu, natomiast, gdyby się okazało, że jestem, to bym urodziła dzidzię, ale nie będę - przyznała.

A więc wiele wskazuje na to, że Antosia nie doczeka się rodzeństwa. Ale kto wie, kto wie, może Sylwia jeszcze zmieni w tej kwestii zdanie. Pamiętajmy, że to jednak wyłącznie jej decyzja. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.