Paździoch nie zniknie ze "Świata według Kiepskich". Mamy komentarz produkcji. "Jest w bardzo dobrej formie"

Media obiegła informacja, że Ryszard Kotys, czyli serialowy Paździoch, nie zagra w najnowszym sezonie "Świata według Kiepskich" ze względu na zły stan zdrowia. Produkcja serialu odniosła się do tych informacji oraz skomentowała kondycję Kotysa.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że serialowy Paździoch, czyli Ryszard Kotys, ma problemy ze zdrowiem. Złe samopoczucie aktora miało wpłynąć na jego decyzję o rezygnacji z serialu "Świat według Kiepskich". Jak się okazało, informacje zostały zdementowane przez osoby z produkcji serialu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobacz również: To oni odeszli z "Barw szczęścia"

Zobacz wideo

Paździoch zostaje w serialu "Świat według Kiepskich"

Produkcja serialu poinformowała, że Ryszard Kotys nie rezygnuje z roli Mariana Paździocha, a także, że aktor jest w bardzo dobrej formie.

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem "Świat według Kiepskich". Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha - syna Mariana Paździocha - dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa

Nowy sezon "Świata według Kiepskich"

Zdjęcia do nowego sezonu ruszyły 24 czerwca. Jego premiera jest zaplanowana na jesień 2019 i będzie liczyć 12 odcinków. W serialu pojawi się nowa postać - Oskar, który zamieszka w pustostanie i zawalczy o serce Mariolki oraz przychylność pozostałych mieszkańców. W tę rolę wcieli się Sebastian Stankiewicz, aktor komediowy, znany z ostatniej edycji „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”. 

Gościnnie wystąpią również m.in. Piotr Stramowski jako Żołnierz Armii US oraz Krzysztof Ibisz w roli prowadzącego teleturniej.

Cieszycie się, że serialowy Paździoch jednak zostanie w serialu?

KB