"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian kompletują wyprawkę. Zdradzili też, czy wybrali imię dla dziecka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian za kilka miesięcy zostaną po raz pierwszy rodzicami. Na Instagramie opublikowali zdjęcie, na którym widać pokój malucha.

Pod koniec lutego Anita i Adrian, którzy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", ogłosili, że spodziewają się dziecka. Radosną nowinę przekazali w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie byli gośćmi. Co prawda ich syn pojawi się na świecie za kilka miesięcy, ale małżonkowie już zaczęli przygotowywać dla niego pokój.

Zobacz: Anita i Adrian ze "ŚOPW" zostaną rodzicami! Radosną nowinę przekazali w "Dzień Dobry TVN". Zdradzili płeć dziecka

Zobacz wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian zostaną rodzicami

Na zdjęciu, jakie znalazło się na profilu Anity, widzimy przyszłych rodziców, którzy siedzą przed łóżeczkiem dla dziecka. Jest ono klasyczne, nie ma żadnych udziwnień. W środku znajdują się już poduszki i kocyk, które są w szarym kolorze.

Już niebawem w tym łóżeczku zagości Junior i poznamy smak nieprzespanych nocy. Wygląda na to, sugerując się jego codzienną aktywnością w brzuchu, że zdecydowanie będzie preferował nocne harce - napisała Anita.

Pomału zaczynają też kompletować zabawki i potrzebne przedmioty. Przy okazji musimy dodać, że wiele z nich dostali za darmo od firm, które chcą się promować na ich profilach.

Anita wyznała, że jeszcze nie wybrali imienia dla syna. Przyznała szczerze, że skończyły im się już pomysły. Przeszli już etap robienia swoich list z ulubionymi imionami, jednak to się nie sprawdziło. Jak zdradziła Anita, wiele wskazuje na to, że chłopiec może zostać... Adrianem Juniorem. 

Skończy się na Adrian Junior, a wszyscy będą mówili Junior - przyznała z lekką nutą humoru.

Myślicie, że tak to się skończy?

AW

Więcej o:
Komentarze (24)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian kompletują wyprawkę. Zdradzili też, czy wybrali imię dla dziecka
Zaloguj się
 • Gość: 🤨

  Oceniono 11 razy 11

  Ludzie są coraz durniejsi, zero intymności, ślub na pokaz, brzuch na pokaz , pieluchy na pokaz, rozwód na pokaz, nowy facet na pokaz itd. Nie rozumiem tego. Kiedy człowiek kocha to chce być z drugą osobą, blisko w intymnej ciszy, z dala od wszystkich. Zajmuje się sobą i własnym życiem, a nie upublicznia każde pierdnięcie na poratlach.

 • Gość: ewr

  Oceniono 5 razy 5

  Cudowna reklama mebelków które dostali za free+ mega cisnienie na lans, a durni sie jaraja sztucznie wykeowaną parką blee

 • Gość: nbj

  Oceniono 5 razy 3

  Alez oni sie lansują.... Masakra aż zenada reklama za reklamą

 • Gość: Janina Przybyla

  Oceniono 5 razy 1

  Jak czytam niektóre komentarze to jestem zła. Dlaczego ludzie są tak negatywnie nastawieni
  do Anity i Adrian,spotkali się są szczęśliwi i czego tu tak złośliwie komentować. Ja od początku edycji jestem z nimi i bardzo się cieszę że oni też są szczęśliwi. Cały czas trzymam za nich kciuki. Kochani życzę Wam wszystkiego najlepszego najlepszego.Pozdrawiam.

 • Gość: Gosc tescia robert

  0

  Yanina yest kochanom żonom ma curki dvie akvarium barek zrachunkami I tez czymam kciuki magdy aski pozdraviam

 • Gość: Sluby.

  0

  Kobiety sa dumne yak naportalach psy ye ruchaya toyest szczepienie pokazu portalu super pevnie dumne sa srodovisku kobiet

 • theorema

  0

  bycie celebrytą powinno zobowiązywać..do przestrzegania reguł ortografii. "Zdarza się"nie pisze się przez ż...osiołki. Sympatyczne i świetnie dobrane, ale jednak osiołki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX