Julia Wróblewska znika z internetu? "Od 14 lat wylewa się na mnie fala hejtu"

Julia Wróblewska w emocjonującym nagraniu zapowiedziała, że ograniczy swoją działalność internetową. Wszystko przez ostrą wymianę wypowiedzi z youtuberem Lordem Kruszwilem.

Julia Wróblewska to aktorka z młodszego pokolenia, którą pytano ostatnio w TVN o jej zdanie na temat awantur w internecie, youtuberów i patostreamów. 21-latka wyraziła swoją opinię i... się zaczęło.

Julia Wróblewska i Lord Kruszwil - "wojna" na nagrania

Julia Wróblewska w programie TVN wystąpiła u boku Tomasza Oświecińskiego. Oboje komentowali internetowe nagrania młodzieży, idące w stronę patologii i wyśmiewania wszystkich i wszystkiego. Jednym z omawianych nagrań były filmy Lorda Kruszwila - youtubera, który na tym serwisie dysponuje naprawdę potężną siłą (subskrybuje go ponad 2,5 miliona widzów). Lord Kruszwil w swoich filmach nie waha się poniżać ludzi, którzy za pieniądze przed kamerą rozbiorą się do naga czy zjedzą kocią karmę.

Dlaczego w ogóle wybrano akurat Wróblewską? Zaledwie dwa lata temu młoda aktorka "zasłynęła" z nagrania, w którym śmieje się, że razem z przyjaciółmi zabiła na drodze lisa. Wie zatem co nieco o nagrywaniu patologicznych filmów w internecie. Julia Wróblewska na antenie TVN tak mówiła o nagraniach Lorda Kruszwila:

Odkąd działalność pana Kruszwila zaczęła wyglądać tak poniżająco dla wszystkich, to jest to coś nieakceptowalnego.

Na odpowiedź Kruszwila i jego Kamerzysty nie trzeba było długo czekać. Przypomnieli na Instastory niewygodne dla Julii nagranie z zabiciem lisa:

Ty po prostu cieszyłaś się, że zabiłaś zwierzę. Jak tak wynaturzona osoba jak ty może mówić dzieciom, co jest dobre, a co złe?

Julia Wróblewska płacze i zawiesza działalność w internecie

Julia Wróblewska odpowiedziała długim, 20-minutowym nagraniem live, w czasie którego odpowiadała na pytania internautów i tłumaczyła, że każdemu zdarzają się błędy.

Ja jestem obserwowana przez media od 6 roku życia. To, żebym ja nie zbzikowała w pewnym momencie, to musiałby być jakiś cud.

Odnosiła się też do wszechobecnego hejtu w internecie - nawet w czasie jej nagrania live ludzie w komentarzach pisali jej straszne (ok, standardowe jak na internet) rzeczy. Julia Wróblewska w połowie nagrania rozpłakała się:

Człowiek płacze, pisze, że nie radzi sobie z tym, a wy dalej piszecie - mówiła przez łzy. - Chodzę do psychiatry. I chodzę do psychologa.
 

Później na Instagramie zapowiedziała, że ograniczy swoją działalność w internecie właśnie z powodu tego, co się w nim dzieje.

MAW

Więcej o:
Komentarze (53)
Julia Wróblewska znika z internetu? "Od 14 lat wylewa się na mnie fala hejtu!"
Zaloguj się
 • Gość: mor

  Oceniono 47 razy 41

  kolejne dziecko, które myli hejt z prawdą !!! a gdy ktoś wytyka jej głupie, nieprzemyślane czy wulgarne zachowania bierze je za hejt !!! wiem, że niektóre osoby myślenie boli, ale jeśli tak ma, to powinna zniknąć z życia publicznego i mediów społecznościowych, bo KAŻDA PRAWDA będzie dla niej bolesna !!!

 • Gość: Iiiii

  Oceniono 36 razy 22

  Ona jest przeraźliwie głupia. I to jest stwierdzenie nie hejt. Dla takich bezmózgów każda opinia z którą się nie zgadza jest hejtem

 • Gość: xyz

  Oceniono 21 razy 21

  a ja sie zastanawiam czy wtedy kiedy przydażył się ten wypadek z lisem, to nie zaświeciło się w jej głowie światełko że może to jest coś złego..raczej nie, bo natychmiast musiała wrzucić do sieci filmik, więc do kogo są pretensje.
  Kiedy glupio wypowiadała sie po śmierci aktora, z którym wiele lat grała w jednym serialu, też jakoś na żadną refleksję się jej nie zebrało....więc może niech zastanowi się nad sobą i nad tym, że jednak wina jest w niej a nie w całym świecie

 • Gość: Luśk@

  Oceniono 18 razy 14

  Krzyżyk na drogę. Nie zatęsknimy na pewno!

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 15 razy 13

  Każdy kto decyduje się prowadzić swoje drugie życie w internecie, musi się liczyć z tym, że może stać się ofiarą hejtu. W necie serfuje miliony ludzi, czego się spodziewała, że zapanuje nad tym co się mówi o niej w necie? Taka jest cena sprzedawania siebie obcym ludziom. I po co jej to było. Rozsądni ludzie nie szastają swoim życiem w necie na prawo i lewo.

 • Gość: Jovanka

  Oceniono 12 razy 8

  najwyższy czas. Pusta dziewczyno, moze za naukę się w końcu weźmiesz. Takiego pustaka rzadko można spotkać.

 • Gość: Mona

  Oceniono 7 razy 7

  Za grosz talentu, urody i mózgu... Zero. Dziecko zejdź na ziemię a nie udajesz wielkă gwiazdę. Co najwyżej jesteś celebrytką. Rozjechsnie Lisa, pogrzeb i wiele wiele wiele innych sytuacji doprowadziło to tego że ludzie nie przychylnie się o Tobie wypowiadają... Sama jesteś sobie winna. Czasami pomyśl nad tym co chcesz powiedzieć albo napisać...

 • Gość: Kij

  Oceniono 11 razy 7

  Julia sama pisze sobie pozytywne kometarze. Żałosna dziewuszka. Lepiej niech idzie do szkoły bo jak na razie nic sobą nie reprezentuje.

 • Gość: Ola

  Oceniono 11 razy 7

  powodzenia in the real life, dziewczynko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX