Dorota Szelągowska walczyła o powrót do wagi sprzed ciąży. Jest efekt. Na Telekamerach wyglądała bardzo szczupło

Dorota Szelągowska nie mogła zrzucić 15 dodatkowych kilogramów, które przybyły jej po ciąży. Ostatnio wyznała, że się odchudza i widać efekty.
Zobacz wideo

Telekamery 2019. Dorota Szelągowska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na tegorocznej gali Telekamer. Prezenterki stacji TVN nie mogło zabraknąć, gdyż była nominowana w kategorii "Osobowość telewizyjna". Z rywalizacji wyszła zwycięsko i to właśnie ona zdobyła Telekamerę, pokonując m.in. Martę Manowską i Karola Strasburgera. 

Szelągowska na imprezie pojawiła się w czarnym komplecie złożonym z prostych spodni i żakietu z fantazyjnymi rękawami. Spod niego widoczny był koronkowy stanik i trzeba przyznać, że prezenterka wyglądała bardzo seksownie. 

Telekamery 2019 - DOROTA SZELĄGOWSKA - ZDJĘCIA >>>

Dorota Szelągowska rok temu drugi raz została mamą i skarżyła się, że walczy z dodatkowymi kilogramami, które zostały jej po ciąży

Chciałabym żeby do wagi sprzed ciąży wracało się tak łatwo jak z wizyty od fryzjera. Jak ja zrzucę te 15 kilogramów? Choć teraz to już pewnie 10 w tej nowej fryzurze, bo moje włosy ważyły 5 - żartowała. 

Na Telekamerach zdecydowanie widać było efekty jej odchudzania. Wystarczy spojrzeć na wcięcie w talii, które podkreślał pasowany żakiet. 

Ładnie wyglądała?

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.