Julia z "Projekt Lady" pochwaliła się zdjęciami w sukni ślubnej. "Najpiękniejsza panna młoda"

Julia Jaroszewska udostępniła na swoim Instagramie kilka fotografii, na których pozuje w sukni ślubnej. Fani celebrytki w jednej chwili zaczęli spekulować, jakoby Julia szykowała się do zamążpójścia.

Julia Jaroszewska zasłynęła udziałem w "Projekt Lady". Co więcej, uśmiechnięta, ale przy tym i bardzo charakterna uczestniczka dotarła aż do samego finału. Ostatecznie nie zdobyła tytułu "Lady", lecz udało jej się zyskać dużą dawkę sympatii.

Zobacz wideo

Tym samym Julia wdarła się do polskiego show-biznesu i dziś cieszy się już naprawdę sporą popularnością. Bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdyż to właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych komunikuje się ze swoimi odbiorcami. A jest ich sporo, ponieważ Sarę obserwuje już ponad 120 użytkowników. Ta dziewczyna kocha wzbudzać swoją osobą zainteresowanie i chyba właśnie to miała na celu, publikując niedawno zdjęcia w sukni ślubnej. 

Julia Jaroszewska z "Projekt Lady" pozuje w sukni ślubnej

Julia zamieściła na swoim Instagramie dwie fotografie, na których możemy podziwiać ją w białej, zjawiskowej sukni z długim, tiulowym wykończeniem. Pewnym jest fakt, iż jest to suknia ślubna. Internautów w jednej chwili bardzo mocno zaczęło zastanawiać więc, dlaczego Julia pokazała się w takiej kreacji, a wcześniej nigdy nie wspominała, że planuje w najbliższym czasie wziąć ślub. 

Już chwilę później okazało się, że prawdopodobnie Julia pokazała się w sukni ślubnej gdyż była to jej kreacja na sesję zdjęciową.

Już myślałam, że ślub, a to sesja.
Przecież na InstaStory jest relacja, można wywnioskować, że to jedna z sesji zdjęciowych - tłumaczą fani Julki.

Mimo to w komentarzach nie brakuje licznych słów zachwytu. 

Przepiękna. 
Ale cudowna ta sukienka.
Najpiękniejsza panna młoda - czytamy.

Rzeczywiście, Sara wygląda w tej kreacji olśniewająco. Nie pozostaje nam w tej chwili nic innego, jak tylko czekać na efekty wspomnianej sesji zdjęciowej, ponieważ już zapowiada się pięknie. Zgodzicie się? 

 

DH