Uczestniczka "Projektu Lady" miała wypadek. Teraz zbiera pieniądze na operację. "Każda złotówka się dla mnie liczy"

Agata Szostek była uczestniczką pierwszej edycji "Projektu Lady", dzięki czemu zdobyła wielu fanów. Teraz prosi ich o pieniądze, które przeznaczy na rehabilitację po wypadku.
Zobacz wideo

Agata Szostek wzięła udział w programie "Projekt Lady" w 2016 roku. Jako jedna z niewielu uczestniczek pierwszej edycji, nadal jest rozpoznawalna i od czasu do czasu pojawia się na show-biznesowych czerwonych dywanach. Chcąc wykorzystać chwilę sławy, otworzyła nawet kanał na Youtubie o tematyce lifestylowej.

Agata Szostek z "Projektu Lady" zbiera pieniądze na rehabilitację

Okazuje się, że nagły wypadek pokrzyżował Agacie wszelkie życiowe plany. Kiedy znalazła nową pracę i zapisała się do szkoły, przydarzyła się jej tragedia. Wybrała się z przyjaciółką do parku trampolin, co skończyło się dla niej wezwaniem karetki.

W czwartek, odwiedziłam z przyjaciółką park trampolin. Chciałam znaleźć nową ''zajawkę'', nie chciałam spędzać wieczorów przy piwie. Chciałam być fit i cool :) Skończyło się to wezwaniem karetki. Na początku zostałam odesłana ze szpitala do domu i kazano mi leczyć się prywatnie.

Szostek przeszła już jedną operację na kolano, ale to nie wystarczy. Za dwa miesiące ponownie trafi do szpitala, aby powtórzyć zabieg. Do tego czasu musi odwiedzać ortopedę, kupić niezbędny sprzęt i odbyć rehabilitację.

Czeka mnie kilka miesięcy ciężkiej i kosztownej walki o pełną sprawność. (...) Na ten moment muszę prosić Cię o pomoc. Teraz każda złotówka się dla mnie liczy. - napisała na stronie pomagam.pl.

Internauci zarzucają uczestniczce "Projektu Lady", że chce naciągnąć swoich fanów. Wytykają jej, że ma pieniądze, skoro było ją stać na kupno nowego laptopa i sprzętu do nagrywania za kilka tysięcy złotych. Agata zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie, aby sprostować wszelkie plotki. Na InstaStory dokładnie wyjaśniła, na co przeznaczy uzbierane fundusze.

Życzymy Agacie szybkiego powrotu do zdrowia!

JP

Więcej o: