Syn Haliny Mlynkovej skończył 15 lat. Wyrósł z niego prawdziwy przystojniak! Artystka pochwaliła się jego zdjęciami

Halina Mlynkova zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym złożyła urodzinowe życzenia swojemu synowi. Piotr właśnie skończył 15 lat, a jak dziś wygląda?

Halina Mlynkova w 2004 roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda powitała wówczas na świecie syna Piotra, który był owocem jej związku z aktorem Łukaszem Nowickim. Dodajmy, że para rozwiodła się w 2012 roku, a dziś Halina związana jest z Leszkiem Wroną. Ukochany syn nadal jest jednak oczkiem w głowie rodziców i dlatego dumna mama postanowiła pochwalić się Piotrkiem również i na Instagramie, gdzie złożyła mu życzenia urodzinowe. 

Zobacz wideo

Halina Mlynkova pokazała syna. Jak dziś wygląda Piotr Nowicki? 

Halina opublikowała na swoim Instagramie kolaż zdjęć, który składa się zarówno ze starych fotografii jej syna, jak i oczywiście z tych aktualnych. Dzięki temu możemy dokładnie zobaczyć, jak Piotr zmienił się na przestrzeni ostatnich lat. 

23.01.2004. Mój skarb największy, ciekawy świata, mądry, wspaniały. Kiedy się urodził, zastanawiałam się, jak będzie wyglądać po 15-tu latach. No i jest. 15lat, każdy dzień, ogromna więź, wiele wspomnień, wspólna droga, każdy dzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Kocham Go nad życie i biada temu, kto ze złym zamiarem podejdzie. Dziękuję za każdy dzień. Sto lat nam, bo to nasze wspólne święto - napisała Mlynkova.

Po zdjęciach wnioskujemy, że Piotr wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Pod wpisem gwiazdy posypały się liczne komplementy oraz oczywiście życzenia. 

Sto lat! Dużo zdrówka i spełnienia marzeń.
Samych wspaniałości dla Piotrka!
Przystojniak, uściskaj do od nas - piszą internauci.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko dołączyć się do życzeń dla Piotra. Jak sądzicie, nastolatek bardziej podobny jest do swojej mamy, czy jednak przypomina Wam jego tatę? 

TAK ZMIENIŁ SIĘ SYN HALINY MLYNKOVEJ. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

DH

Więcej o:
Komentarze (30)
Syn Haliny Mlynkovej skończył 15 lat. Jak zmienił się na przestrzeni ostatnich lat? Wyrósł z niego prawdziwy przystojniak
Zaloguj się
 • Gość: Oris

  Oceniono 37 razy 35

  Plotku, jesteście hienami nawołującymi do hejtu. Tytuł tego artykułu po prostu podjudza ludzi do pisania co widzą. Ocenianie urody dziecka jest najniższą formą braku sumienia.

 • aduerin

  Oceniono 34 razy 28

  A widzieliscie kiedys przystojniaka, droga redakcjo? Wygląda na to że nie

 • Gość: Akuku

  Oceniono 22 razy 22

  To chłopiec jeszcze jest, a nie żaden przystojniak.

 • sloncenadnami

  Oceniono 18 razy 16

  no malutki jest, ale chłopcy później dojrzewają, na pewno za chwilę śmignie :) ale nie jest żadnym przystojniakiem, tylko uroczym chłopcem

 • Gość: Li

  Oceniono 13 razy 11

  Ten maluch to 15 latek

 • Gość: Viki

  Oceniono 9 razy 9

  Nie możemy być wszyscy jednakowi bo ŚWIAT BYŁBY NUDNY.Pozdrawiam☺

 • zawszedak111

  Oceniono 9 razy 7

  Życzenia na Instagramie!?
  Nie rozmawiają ze sobą? O co chodzi?

 • gmwa

  Oceniono 12 razy 6

  Poważnie... przystojny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX