"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adrian miał urodziny, a Anita zorganizowała mu przyjęcie niespodziankę. Pokazali zdjęcia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adrian niedawno obchodził urodziny, a Anita wraz z jego przyjaciółmi zorganizowała mu przyjęcie niespodziankę.

Anita i Adrian poznali się dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od 10 miesięcy są małżeństwem i nie ukrywają, że połączyła ich prawdziwa miłość. Pomimo tego, że na co dzień nie mieszkają razem - ona w Krakowie, on nad morzem - spędzili razem jego 32. urodziny, które wypadły w środku tygodnia. 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian pokazali wspólne zdjęcia. "Jesteśmy dla siebie całym światem"

Zobacz wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Urodziny Adriana

Anita przygotowała dla męża niespodziankę i wraz z jego najbliższymi zorganizowała przyjęcie w restauracji. Adrian mocno się się wzruszył tym, co dla niego zrobili i dodał osobisty wpis na Instagramie:

Jak to w życiu bywa, raz pęka serce... a raz prezerwatywa. Wczoraj za to pękło coś zupełnie innego! Kolejny rok życia. Dziękuję bardzo moim najbliższym, mojej żonie i przyjaciołom, którzy są jakby nie patrzeć częścią mnie, mojej codzienności. Bez nich nie byłbym takim człowiekiem, jakiego znacie! - zaczął.

Przy okazji podziękował im za prezent oraz wyznał, ile dla niego znaczą bliscy ludzie. Nie zapomniał im tego, że wspierali go, gdy brał udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", dzięki któremu poznał miłość swojego życia. 

Dobrze jest wiedzieć, że mam na kim polegać. Czuję, że mam to wsparcie przez tyle lat naszej znajomości ! Nawet w takich zwariowanych pomysłach, jak ślub w ciemno z nieznajomą, czy chociażby wczorajsze urodziny w środku tygodnia. Zebrali się! Zorganizowali i dotarli. Dziękuję wam za wszytko i za tak wspaniałą niespodziankę, jaką mi wczoraj zrobiliście wraz z @anitaczylija - dodał.

Także na profilu Anity pojawiło się ich wspólne zdjęcie, pod którym jeszcze raz złożyła życzenia mężowi. Zapewniła, że ten rok będzie pełen zmian.

Coś mi mówi, że ten rok wcale nie zwolni i będzie jeszcze więcej zmian i szaleństwa. Co to 670 km - zawsze, jak czegoś się chce, to można to pokonać! Wszystkiego Najlepszego jeszcze raz dla #mąż @adrian_szz - napisała.

Internauci pod postami małżonków zostawili wiele życzeń dla Adriana oraz miłych słów pod ich adresem. Po raz kolejny zapewnili, że mocno im kibicują i cieszą się, że są razem. Przyznają też, że odetchnęli z ulgą po ostatnich doniesieniach o ich domniemanym rozstaniu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Myślicie, że słowa Anity sugerują, że planują wreszcie razem zamieszkać? Czy może jednak myślą o powiększeniu rodziny?

AW

Więcej o: