Paweł Adamowicz zaatakowany przez nożownika. Małgorzata Rozenek apeluje: "Ludzie, dokąd to zmierza?!"

Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, został zaatakowany przez nożownika podczas finału WOŚP. Małgorzata Rozenek - jedna z wielu gwiazd wspierających zbiórki pieniędzy - skomentowała zajście "na gorąco".

Atak na Pawła Adamowicza w czasie finału WOŚP w Gdańsku komentują nie tylko politycy, ale i gwiazdy (np. członkowie zespołu Blue Cafe). Małgorzata Rozenek-Majdan o zajściu dowiedziała się już z telewizji, po powrocie do domu. I na gorąco skomentowała.

Przypomnijmy - do ataku nożownika na Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, doszło zaledwie 5 minut przed godziną 20 w niedzielę. Dziś niestety potwierdziły się najgorsze informacje - Paweł Adamowicz w wyniku ran odniesionych w ataku, zmarł.

Paweł Adamowicz zaatakowany. Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje

Małgorzata Rozenek-Majdan w swoim poście wspomina, że cały dzień był "wspaniały, pełny uśmiechów, radości i solidarności". Kiedy razem z dziećmi i mężem wróciła do domu, z telewizji dowiedziała się o ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Szok. Ludzie, dokąd to wszystko zmierza?! Gdzie ten hejt, nienawiść nas zabierze?! Panie Prezydencie, nasze myśli i modlitwy kierujemy do Pana - czytamy we wpisie.

Pod jej postem na Instagramie wywiązała się zażarta dyskusja. Zdecydowana większość komentujących również nie może uwierzyć, że doszło do takiego ataku:

Nie wierzę, co czytam. Masakra jakaś, oby wszystko się dobrze skończyło.
Jak to w ogóle jest możliwe? - czytamy w komentarzach.

Stan zdrowia Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska

O godzinie 2:25 lekarze wydali komunikat o stanie zdrowia Pawła Adamowicza. Prezydent Gdańska miał poważną ranę serca, przepony i rany jamy brzusznej. Operacja trwała 5 godzin i przetoczono mu 41 jednostek krwi. Niestety, po godzinie 14 w poniedziałek podano informację, że prezydent Paweł Adamowicz zmarł w wyniku ran odniesionych w czasie ataku nożownika. Prokuratura Okręgowa w Gdańsku poinformowała w niedzielę wieczorem, że wszczęto już śledztwo w sprawie ataku.

MAW

Więcej o:
Komentarze (33)
Paweł Adamowicz zaatakowany przez nożownika. Małgorzata Rozenek apeluje: "Ludzie, dokąd to zmierza?!"
Zaloguj się
 • Gość: Oris

  Oceniono 29 razy 21

  Ta oderwana od rzeczywistości kobieta nigdy nie zrozumie, że podobne do niej puste gwiazdki pokazujące całe swoje życie w sieci, które niczego sobą nie reprezentują, a sensem ich życia stały się jałowa sława, kasa, moda i sztuczny wygląd, osobiście wzbudzają w ludziach złość i bezradność, bo ich dzieci na te pustaki patrzą a nie mają innych, wartościowych wzorców, ponieważ dzisiejsze media są nastawione na tworzenie społeczeństwa idiotów. Pani nie wiadomo ilu nazwisk nigdy tego nie zrozumie i nadal będzie robiła swoje. A jej dzieci będą żyły w wykreowanym między innymi przez nią świecie.

 • Gość: StopNienawisci

  Oceniono 17 razy 15

  Zamknij się Rozenek po jaka cholerę jakieś apele wyglaszasz sa teraz ważniejsze rzeczy niż twoje puste pie...lenie farmazonow wszędzie musisz sie wrtacic wyglos apel radziowi o parowaniu skarpet

 • Gość: MatkaPolka

  Oceniono 11 razy 11

  Wszyscy się nagle modlą ...

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 10

  a któż to w koncu jest jaki ma status że może wygłaszać apele do ludzi ---to jakaś nowo objawiona niepokalana 50 letnia dziewica ????

 • Gość: Gda

  Oceniono 11 razy 9

  W du.... mam rozenek I jej komentarze

 • Gość: halina.z

  Oceniono 10 razy 8

  Kobieto zamilcz wreszcie-kim ty jesteś żeby jakieś apele wygłaszać. Dalej nic nie pojmujesz. znowu wszystko wsadzasz do jednego politycznego worka. Nawet biedna żona P.Adamowicza prosiła żeby tego wydarzenia nie upolityczniać.

 • Gość: FASOL19

  Oceniono 11 razy 7

  No jeszcze ktoś by uwierzył, że tę pustą lalunie ta sprawa obchodzi!!. Zjadłaś po tym wpisie smaczne śniadanko i zajęłaś się wrzucaniem na srabooki i sragramy swoje kolejne rozbierane zdjęcia? No właśnie!!! więc nie chrzań,że cię zdrowie p.Adamczyka interesuje.

 • Gość: ^TRD

  Oceniono 9 razy 7

  A pysiula co na to?

 • i.l

  Oceniono 8 razy 6

  na Karaiby, wypinać tyłek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX