Anna Bardowska z "Rolnika" zaatakowana przez fanki. Wszystko przez zdjęcie w futrze. W komentarzach wylała się lawina hejtu."Wiocha!"

Anna Bardowska, żona Grześka z programu "Rolnik szuka żony", pokazała w sieci zdjęcie, na którym pozuje z futrem z lisa. W komentarzach aż zawrzało.

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Miłości między tą dwójką narodziła się w trakcie II edycji rozrywkowego show Telewizji Polskiej. Para zdecydowała się na ślub i doczekała się już swojego pierwszego dziecka, syna Jasia. Zakochani swoim życiem chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Anna i Grzegorz cieszą się na Instagramie sporą popularnością, gdyż profil kobiety obserwuje już prawie 90 tysięcy osób. Ostatnie zdjęcie, jakie Ania zamieściła w sieci, wywołało jednak sporo kontrowersji. Okazuje się bowiem, iż kobieta pochwaliła się futrem z lisa. 

Zobacz wideo

Anna Bardowska pozuje z futrem z lisa

Anna Bardowska zszokowała swoich fanów. Żona Grześka opublikowała na swoim Instagramie ich wspólne zdjęcie z przygotowań do romantycznej randki. Obserwatorów zbulwersował wręcz fakt, iż Ania ma na sobie futro z lisa. W sieci wylała się ogromna lawina hejtu. 

Patrzę i nie wierzę. Wszystkiego bym się spodziewała, ale coś takiego. Jeszcze to pozowanie z martwym lisem. Poniżej granicy przyzwoitości.
Tylko lisa żal...
Jak można szczycić się tym, że nosi się zabitego, niewinnego lisa? Zwierzęta też mają uczucia. Trupa człowieka też być sobie gdzieś zawiesiła? Brak słów i brak szacunku - piszą internauci. 

Zdjęcie w jednej chwili wywołało prawdziwą burzę. Dyskusja pod wpisem Ani nie ma końca. Co ciekawe, znalazły się też i takie osoby, którym stylizacja kobiety bardzo przypadła do gustu. 

Wyglądacie pięknie. Nie rozumiem tego szumu o lisa.
Lis najlepszy na takie imprezy!
Piękny lisek. Pewnie super grzeje - czytamy. 
 

Przyznacie, że pozowanie z takim futrem to dość kontrowersyjna kwestia. Czy tym razem Bardowska przesadziła? 

DH