Doda zachwyciła kreacją w finałowym odcinku "The Voice of Poland". Ale spójrzcie na biżuterię. Przesadziła?

Doda była gościem finałowego odcinka programu "The Voice of Poland". Gwiazda na scenie zadała szyku, jednak naszą uwagę przykuła głównie ekstrawagancka biżuteria. Zobaczcie zdjęcia.

Za nami finałowy odcinek 9. edycji programu "The Voice of Poland". Przypomnijmy, że tegorocznym zwycięzcą okazał się Marcin Sójka. W trakcie show nie zabrakło wzruszających momentów, a emocje sięgały zenitu. Na scenie pojawiła się Doda, która była gościem specjalnym finałowego odcinka. Wokalistka premierowo zaśpiewała swój najnowszy singiel "Nie wolno płakać", który nagrała ku czci ukochanej babci. 

Doda w finale "The Voice of Poland" - jak wyglądała?

Dorota pokazała się w zjawiskowej, białej sukni do ziemi. Kreacja zmysłowo odsłoniła dekolt gwiazdy i podkreśliła jej pomniejszony (?) biust. Doda wyglądała jak milion dolarów. Naszą uwagę przykuł także bardzo stonowany i subtelny makijaż artystki. Rabczewska przez lata przyzwyczaiła nas do mocnych, ekstrawaganckich look'ów, a tutaj było nadzwyczaj grzecznie.

Doda nie byłaby jednak sobą, gdyby do tej eleganckiej stylizacji nie dodała odrobiny szaleństwa. Spójrzcie tylko na tę biżuterie. Gwiazda delikatną kreację urozmaiciła złotą bransoletką, naprawdę sporych gabarytów, oraz kolczykami, które pochodziły chyba z tej samej kolekcji. 

Czy wieczorowy look Dody prosto z finałowego odcinka programu "The Voice of Poland" należał do udanych? Z pewnością, mimo prostoty sukni, w całej stylizacji nie wiało nudą. I za tą ją kochamy.

DH