Wolszczak pokazała syna. "Trochę jak Grey!" Nie sposób się z tym nie zgodzić. Z jednym "ale". Jest jeszcze przystojniejszy

Grażyna Wolszczak nie często pokazuje swojego syna Filipa, ale teraz rozpiera ją duma i chwali się potomkiem na Instagramie. Fanki już porównują jego urodę do amerykańskiego aktora.

Grażyna Wolszczak jest obecnie związana z Cezarym Harasimowiczem. Filip jest jednak synem jej zmarłego męża, aktora i reżysera Marka Sikory. 

Wolszczak to niezwykle piękna aktorka, nic więc dziwnego, że jej 29-letni syn również wygląda fenomenalnie. Gwiazda postanowiła znów się nim pochwalić. Wspólne zdjęcie na oficjalnym instagramowym profilu oznaczyła hasztagami:

#dumnamatka #syn #synekmamusi
 

W opisie zdjęcia błyskotliwie zażartowała z dorosłości Filipa:

Taki oto synek mi się trafił. Jak był mały zżerała mnie ciekawość, co z niego wyrośnie. A teraz jest samorządnym, niezależnym bytem. Fajnym bytem, nieprawdaż? - pisała.

Fanki w komentarzach oszalały na punkcie wyglądu Filipa i porównują go do Jamie'ego Dornana - aktora znanego z filmu "50 twarzy Grey'a".

Trochę Christian Grey - czytamy.
Tylko pozazdrościć takiego prywatnego Grey'a.
Nawet sobie pomyślałam: "jaka farciara z Pani Grażynki, że Jamie Dornan sobie foteczkę z nią strzelił". A tu taki SYN.

Grażyna Wolszczak nie pozostawiła tych skojarzeń bez komentarza i na InstaStory swojego profilu udostępniła ankietę, w której pyta kto jest przystojniejszy:

Kurcze, faktycznie podobny. A może nawet bardziej przystojny?

Fanki oceniają, ale wynik już się zarysowuje. My na zwycięzcę tej konkurencji jednogłośnie wskazujemy Filipa. A Wy jak uważacie?

KJ