Jennifer Garner prosi paparazzi, by zostawili ją i Bena w spokoju. "Jest już wystarczająco źle"

Ben Affleck podjął kolejną próbę walki o swoje zdrowie i zgłosił się na odwyk. Namówiła go do tego Jennifer Garner. Od tego czasu aktorka jest w centrum zainteresowania zagranicznych mediów. W końcu straciła cierpliwość.

Jennifer Garner po raz kolejny pokazała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Choć aktorka od dawna nie jest już w związku z Benem Affleckiem, to właśnie na nią mógł liczyć aktor, gdy kolejny raz sięgnął po alkohol. Garner namówiła go, by dał sobie pomóc i osobiście odwiozła do kliniki leczenia uzależnień. Od tamtej pory paparazzi nie dają jej spokoju. 

Jennifer Garner straciła cierpliwość

Jennifer Garner podeszła do stojących pod jej domem fotoreporterów i poprosiła, żeby dali jej spokój.

Czy możecie wyświadczyć mi przysługę? - zaczęła. Dajcie nam trochę przestrzeni. Wiecie, jest już wystarczająco ciężko. Jest wystarczająco źle. 

Jennifer Garner wspiera Bena dla dobra ich dzieci. Obiecała im, że tata wyzdrowieje i znów będzie dawnym sobą. 

Przed nią i Benem jest dużo stresu i wielkie wyzwanie, ale sprawa jest na tyle poważna, że Jennifer czuje, że nie ma wyjścia i musi dać Benowi pomoc, której on tak bardzo potrzebuje - donosi informator serwisu mirror.co.uk. 

Ben Affleck na odwyku po raz trzeci

Ben Affleck w marcu minionego roku wydał oświadczenie, w którym wyznał, że cierpi na alkoholizm. Zakończył wtedy swój drugi odwyk i wszystko wskazywało na to, że jest na dobrej drodze do wyzdrowienia. Dziękował Jennifer Garner, która również wtedy bardzo go wspierała. Para jest w trakcie rozwodu, który z powodu złego stanu zdrowia aktora znowu się opóźni. 

WJ

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (4)
Jennifer Garner prosi paparazzi, by zostawili ją i Bena w spokoju. "Jest już wystarczająco źle"
Zaloguj się
 • Gość: Jgf

  Oceniono 37 razy 37

  Super babka, klasa

 • Gość: Izka

  Oceniono 28 razy 26

  Dla Bena flaszki, dziewczynki, modelki i ogólnie jedna balanga. Rodzina jak zwykle musi wszystko posprzątać. K....a ludzi umierają na raka, żyją w tragicznych sytuacjach, a to chla i będzie chlać. Przerobiła to cała moja rodzina, matka, siostra, babka. Zainteresowany na tamtym świecie z powodu nałogu, a wszyscy liżą rany do dzisiaj. Dopóki będą brać na siebie jego nałóg, dopóty nic z tego nie będzie.

 • Gość: ola

  Oceniono 21 razy 21

  Wspaniała kobieta! On doceni to gdy zostanie sam jak palec na stare lata a czasu nie da się cofnąć,będzie żałował straconych dni,a młódki znikną bo nie będą zajmowały się chorym facetem.Życzę wytrwałości i zdrowia.

 • Gość: DK

  Oceniono 3 razy 3

  Nie jestem pewna czy to dobrze, że ona go wspiera, a tłumaczenie, że musi, bo to dla dobra dzieci to typowy syndrom współuzależnienia :( Ona nic nie musi, to on musi się ogarnąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX