Gwiazdy nie mogły robić zdjęć na imprezie Lewandowskich, ale Edyta Pazura obeszła zakaz. Pochwaliła się kreacją

Edyta Pazura pochwaliła się kreacją, w której poszła na imprezę urodzinową Lewandowskich. Jak wypadła? Zdania fanów były podzielone.

Anna i Robert Lewandowscy urządzili w weekend przyjęcie urodzinowe połączone z imprezą charytatywną. Poprosili swoich gości, by pieniądze wpłacali na konto warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Sami już wielokrotnie pomagali tej instytucji.

Instagram jednak milczy na temat imprezy. Choć wśród gości znalazły się gwiazdy bardzo aktywne w mediach społecznościowych, nikt nie chwalił się, że idzie świętować urodziny Lewandowskich. Można się domyślić, że jubilaci poprosili o dyskrecję. O tym, kto się pojawił, dowiadujemy się jednak ze zdjęć paparazzi.

URODZINY LEWANDOWSKICH - ZDJĘCIA >>>>

Wśród gości byli m.in. Pazurowie i to właśnie Edyta jako jedyna pochwaliła się swoją stylizacją z imprezy. Nie zdradziła oczywiście, gdzie się wybiera.

Czasami trzeba wskoczyć w małą czarną. #saturday #saturdaynight #małaczarna @violapiekut - napisała pod zdjęciem.
 

Żona Cezarego Pazury na wieczorne przyjęcie wybrała czarną mini na jedno ramię projektu Violi Piekut. Do niej dobrała czarno-złote sandały na szpilce. Jej figura niecałe trzy miesiące po urodzeniu trzeciego dziecka jest imponująca.

Wow Edyta! Milion dolców to mało powiedziane! - zachwycali się fani.
Lepiej weź dowód ze sobą hihi. Wyglądasz jak nastolatka, super.
Ja myślałam, że to zdjęcie jest sprzed kilku lat, kiedy byłaś nastolatką. 
Figura sztos.

Podzielacie ten entuzjazm?

WJ