Małgorzata Rozenek w skąpym bikini. "Jakie ciało!". Wam też przypomina Jennifer Lopez?

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała na Instagram zdjęcie w bikini. Internauci komplementują jej figurę. Nic dziwnego! Wygląda po prostu super.

Małgorzata Rozenek-Majdan aktualnie przebywa z rodziną w Hiszpanii. Na Instagramie umieszcza sporo zdjęć z wakacji. Na jednym z nich pozuje w bikini.

ZOBACZ: Rozenek i Majdan wypoczywają w Hiszpanii w luksusowym apartamencie. Widoki wspaniałe, ale tanio nie było

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini

W tym roku Małgorzata Rozenek skończyła 40 lat. Nie jest tajemnicą, że wkłada wiele wysiłku w to, żeby dobrze wyglądać i spędza sporo czasu, trenując na siłowni. Ciężka praca przynosi efekty, a Rozenek może pochwalić się boskim i umięśnionym ciałem. Nic więc dziwnego, że pod jej zdjęciem w bikini pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Jakie ciało, aż mnie ściska w żołądku. Piękna, najpiękniejsza.
Szczerze Pani zazdroszczę rewelacyjnej figury i pięknego ciała!
Świetna figura, Małgosiu. Super wyglądasz i inspirujesz nas wszystkie - czytamy.
 

Pojawiają się także głosy, że Radosław Majdan to prawdziwy szczęściarz. Niektóre kobiety uznały Małgorzatę Rozenek za wzór do naśladowania i zapewniły, że teraz już na pewno odwiedzą siłownię.

Małgorzata Rozenek-Majdan - dieta

Co robi Małgorzata Rozenek-Majdan, żeby mieć taką figurę? Celebrytka na początku roku przeszła na dietę wegetariańską. Oprócz tego wykluczyła ze swojego jadłospisu gluten i laktozę. Od czasu do czasu robi sobie także detoks.

AW

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>> https://newslettery.gazeta.pl/plotek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.