Ruszyła akcja "Głos na marzenie". Wspierają ją znane osoby. Jedną z nich jest Borys Szyc

Ruszyła akcja "Głos na marzenie". Wspierają ją znane osoby, np. Borys Szyc, raper W.E.N.A czy Maciej Makuszewski, piłkarz Lecha Poznań.

Akcja "Głos na marzenie" jest skierowana do podopiecznych Domów Dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzin zastępczych działających na terenie kraju. Obok Borysa Szyca , w przedsięwzięcie zaangażowali się również raper W.E.N.A oraz Maciej Makuszewski, piłkarz Lecha Poznań i polskiej reprezentacji.

Akcja "Głos na marzenie" - co trzeba zrobić?

Zadaniem jest wykonanie projektu, które poruszy jury konkursowe. W inwencji nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Dzieci mogą śpiewać, malować, tworzyć teatralny spektakl, nakręcić film czy zbudować instalację, której istnienie dziś nikomu do głowy by nie przyszło.

Akcja "Głos na marzenie" - jak wziąć udział?

By wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz konkursowy zamieszczony na stronie - TU ZNAJDZIESZ FORMULARZ.

Akcja "Głos na marzenie" - termin zgłoszeń i nagrody

Na wykonane prace organizatorzy będą czekać do 29 lipca. W pierwszym etapie 30 najlepszych prac zostanie wyłonionych w ramach internetowego głosowania, natomiast trzy najlepsze prace wybierze komisja konkursowa, w której znajdą się między innymi ambasadorzy akcji. Nagrodę główną otrzyma trójka zwycięzców, a będzie nią zaaranżowanie pomieszczenia w każdej z nagrodzonych placówek.

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.