Olga Kalicka pokazała się bez makijażu. Bez niego wygląda naprawdę inaczej - bardzo dziewczęco

Olga Kalicka zdecydowała się pokazać, jak wygląda bez makijażu. Jej buzia prezentuje się inaczej. Jest bardzo dziewczęco i niewinnie!

Olga Kalicka pokazała, jak wygląda zanim zacznie nagrania w telewizji. To odważny krok, nie każda aktorka by się na to zdecydowała.

Olga Kalicka pokazała, jak wygląda bez makijażu

Olga Kalicka wielu osobom jest znana z roli Magdy w serialu "Rodzinka.pl". Ostatnio bierze też udział w programie Polsatu "World of Dance", który prowadzi. Pracuje też w dużej rosyjskiej produkcji - to nie lada wyzwanie. 

Olga jest też bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama i często dzieli się różnymi filmikami oraz zdjęciami. Ostatnio umieściła nagranie, na które nie każda osoba pracująca w show-biznesie, by się zdecydowała.

>OLGA KALICKA BEZ MAKIJAŻU - ZDJĘCIA<

Aktorka nagrała się w drodze do pracy, a zaczyna bardzo wcześnie. Nic dziwnego, że z samego rana nie miała na twarzy makijażu. I musimy przyznać, że bez niego prezentuje się zgoła inaczej. W jej wypadku make-up, zwłaszcza ten telewizyjny, dodaje jej lat.

Tymczasem jej naturalna buzia prezentuje się bardzo świeżo i młodzieńczo. Nam się chyba bardziej podoba w takiej naturalnej wersji.

A Wy, jak sądzicie - lepiej z makijażem czy bez?

JAB

Więcej o: