Niemcy odpadli z mundialu! Świat w szoku, ale Polacy mogą się cieszyć. Najzabawniejsze MEMY PO MECZU

Mundial 2018 skończył się nie tylko dla Polaków. Mecz Korea-Niemcy za nami, byli mistrzowie świata przegrali. Niemcy jadą do domu, a na memach widać reakcje. Widać, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

Mundial 2018 na pewno nie będzie okazją do świętowania dla naszych zachodnich sąsiadów, byłych mistrzów świata w futbolu. Ich drużyna odpadła po meczu Niemcy-Korea. Koreańczycy rozjechali ich na murawie i strzelili dwie bramki. I teraz Niemcom może być już tylko głupio, bo przecież się śmiali z naszej drużny. Ale spokojnie, czujni memiarze zrobili o nich serię doskonałych memów. To się nazywa szukanie szczęścia w nieszczęściu.

Mundial 2018 - memy po meczu

Mundial nie dał radości Polakom - nasza reprezentacja przegrała w meczu Polska-Senegal 2:1. Polskie orły poległy też w meczu Polska-Kolumbia z wynikiem 3:0. Dziś czeka nas jeszcze ostatni mecz o honor.

Mundial 2018: mecz Polska-Japonia

28 czerwca o godzinie 16.00 odbędzie się ostatnie turniejowe spotkanie polskiej reprezentacji. Mecz Polska-Japonia będzie naszym, tradycyjnym już, meczem o honor. Niezależnie od wyniku, możemy być pewni, że memy też się pojawią.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.