Maffashion na nowej okładce "VIVY!". "Co oni Ci zrobili?!". To makijaż czy Photoshop? Blogerka zabrała głos

Maffashion pojawiła się na okładce "VIVY!". Wśród wielu podzielonych opinii dominuje ta, że zdjęcie blogerki zostało przesadnie poprawione w programach do obróbki graficznej.

Maffashion pojawiała się na okładce najnowszego numeru "VIVY!". Blogerka jest na nim jedynie w czerwonym kostiumie kąpielowym i chwali się swoim smukłym ciałem. 

Aaaa! Od dziś w sprzedaży! Moja nowa okładka do letniego wydania @viva_magazyn! -  napisała celebrytka.

 

Maffashion na okładce "VIVY!" nie przypomina siebie?

Pod fotografią szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Jednak wiele głosów dotyczyło tego, że blogerka wygląda nienaturalnie i nie przypomina samej siebie. Pojawiło się wiele opinii, że zdjęcie Maffashion jest za bardzo wyretuszowane. Przez to wygląda starzej i nie przypomina samej siebie

Matko, jaki Photoshop.

Trochę jak nie ty, ale ładnie!

Trochę przesadzili z obróbką zdjęcia,w ogóle nie przypominasz siebie na tym zdjęciu. Aczkolwiek ciało sztos!

Okładka sama w sumie mega fajna, jednak troszkę przesadzili z Photoshopem.

Wyszło średnio. Widać Twoje krótkie włosy pod spodem i bardzo Cie postarzyli jakoś.

Maffka, co oni Ci zrobili?! Wyglądasz na co najmniej 20 lat starszą i to jeszcze z wieloma poprawkami, fotograf totalnie zabrał Ci młodość i twoja piękną urodę - czytamy w komentarzach.

Okładka wywołała spore zamieszanie, a zdania na jej temat były podzielone. W końcu na jej temat odpowiedziała sama Maffashion.

Miało być inaczej! No i w końcu super kobieco. Tak chcieliśmy. Jeśli wyglądam tu na 40 lat, to może faktycznie jest "postarzone". Jeśli natomiast wyglądam na 30  -to kurde może w końcu dla niektórych nie będę już 20-latką. 

Blogerka odniosła się też do kwestii poprawiania zdjęć w Photoshopie.

Nie wiem, czy oglądałaś Instastory z tego dnia? Czy widziałaś zdjęcie i filmik dodany w dniu sesji? To nie retusz zmienił twarz, a makijaż który jest zupełnie inny niż ten, jaki ja ewentualnie robię.

I faktycznie na Instastories jest nagranie z sesji. Widać na nim, że Maffashion ma bardzo mocny makijaż, który sprawia, że trudno ją rozpoznać. Zobaczcie w wideo załączonym do artykułu. 

AG

Więcej o: