Olga Frycz w zaawansowanej ciąży. Widać, że rozwiązanie zbliża się dużymi krokami

Olga Frycz pochwaliła się ciążowym brzuchem. Nie da się ukryć, że rozwiązanie zbliża się dużymi krokami.

Olga Frycz w kwietniu poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Nie zdradziła wtedy, w którym jest miesiącu, ale patrząc na najnowsze zdjęcie widać, że ciąża jest już zaawansowana. 

Olga Frycz w ciąży ZOBACZ ZDJĘCIA

Widać, że aktorka nie zwalnia tempa, bo dodała zdjęcie z treningu. A dokładniej z Academii Gorila, gdzie pracuje jej partner, Grzegorz Sobieszek. Po zajęciach jednak dały się we znaki ciążowe zachcianki i Frycz poszła na ciasto z malinami. Zasłużony deser!

Olga Frycz o swojej ciąży

Olga Frycz o tym, że spodziewa się dziecka poinformowała w kwietniu. Zrobiła to w dość nietypowy sposób. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z sesji do magazynu "Vogue". Na fotografii nie było jeszcze widać ciążowych krągłości, ale wiadomość o radosnej nowinie znalazła się w opisie.

Kim jest partner Olgi Frycz?

Olga Frycz w 2016 roku zaczęła się spotykać z Grzegorzem Sobieszkiem, trenerem i byłym zawodnikiem muay thai. Magazynowi "Flesz" wyznała, że poznała go na zajęciach w Academia Gorila, której Sobieszek jest właścicielem. Oboje kochają zwierzęta, nie jedzą mięsa i są aktywni fizycznie. Znajomi aktorki przyznają też, że Grzegorz ma na nią świetny wpływ - dzięki niemu zaczęła bardziej dbać o swój organizm.

MT

Zobacz wideo
Więcej o: