Robert Moskwa wyprowadził się od żony. "Próbował ratować małżeństwo". Tabloid zdradził nawet JAK

Robert Moskwa przechodzi kryzys w związku. Aktor wyprowadził się z mieszkania swojej żony.

Robert Moskwa trzy lata temu poślubił młodszą o 28 lat partnerkę, Patrycję. Para na początku ubiegłego roku doczekała się pierwszego dziecka. Teraz niestety, w ich związku nie jest najlepiej. Aktor ponoć wyprowadził się z mieszkania żony.

Według "Super Expressu" to żona aktora chciała aby mąż się wyprowadził. Kobieta ma żal, że nie pomaga jej w opiece nad córką, Nadią.

Robert jest tym załamany, próbował ratować małżeństwo. Znowu zaczął dbać o siebie, ćwiczyć, zmienił stylizacje ubiorów - zdradza informator tabloidu.

Dziennikarze tabloidu skontaktowali się z Moskwą. Ponoć nie krył swojego smutku, ale nie chciał komentować swoich małżeńskich problemów. 

Proszę rozmawiać z Patrycją na ten temat - odpowiedział aktor. 

Kim jest żona Roberta Moskwy?

Patrycja Cieślak jest trenerką fitness i... tańca na rurze. Połączył ich właśnie sport. Poznali się w szkole karate, do której uczęszczał aktor, a w której pracowała Cieślak. Prowadziła tam zajęcia z samoobrony dla kobiet.

Pierwsza żona Moskwy

Aktor kilka lat temu rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną. Owocem tamtego związku jest córka Paulina, która według "SE", jest rówieśniczką jego nowej żony.

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: