Khloe Kardashian pierwszy raz na spacerze z córką. Fani krytykują: To bardzo niebezpieczne! Nie tylko ona popełnia ten błąd

Khloe Kardashian została przyłapana na pierwszym spacerze ze swoją córką. Na zdjęciach widać, że wózek przykryła kocykiem. Ten błąd popełnia wiele matek.

Khloe Kardashian niecały miesiąc temu została mamą. Poród odbył się w otoczeniu skandalu - kilka dni wcześniej w mediach pojawiła się informacja, że ojciec dziecka, Tristan Thompson, został przyłapany w jednym z nowojorskich klubów. Stres związany z niewiernością partnera wywołał u Khloe przedwczesne skurcze

Jak donoszą media, teraz celebrytka jest szczęśliwa, że w końcu urodziła zdrową córkę i nic innego jej nie obchodzi. Podobno nawet wybaczyła Tristanowi.

Ostatnio została przyłapana przez paparazzi na pierwszym spacerze z córką, True. Wyglądała na zrelaksowaną i szczęśliwą. Buty na obcasie poszły w odstawkę - Khloe postawiła na sportowe ubrania. Legginsy i czarny t-shirt połączyła z czarnymi Yeezy Adidasa projektu Kanye'go Westa. Do tego duże okulary przeciwsłoneczne i rozpuszczone włosy. Musimy przyznać, że wyglądała świetnie!

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Szczególną uwagę przyciągają jej pośladki, które obcisłe legginsy dodatkowo podkreśliły. Zwróciła na to uwagę sama Khloe, która skomentowała te zdjęcia w najnowszym wpisie na swoim blogu.

Kiedy zobaczyłam siebie na tych zdjęciach paparazzi, nie mogłam uwierzyć, jaka duża jest moja pupa! Nie mogę się doczekać, żeby wrócić do formy. (...) - napisała.

Na zdjęciach widać też, że młoda mama przykryła wózek białą chustą. Użytkownicy Twittera szybko zwrócili na to uwagę.

Nie powinno się przykrywać wózka! To bardzo niebezpieczne, temperatura jest wtedy strasznie wysoka i dziecko może się przegrzać.

Khloe, proszę, nie kładź kocyka na wózek dziecka, żeby ochronić je przed słońcem. To bardzo niebezpieczne, nawet śmiertelnie - ostrzegali celebrytkę.

Faktycznie, jest to duży błąd, który popełnia wielu rodziców. 

Nakrycie wózka pieluchą to działanie o tyle niebezpieczne, że powoduje nie tylko gorsze samopoczucie malucha: gorąca, czerwona, sucha skóra, niepokój etc., ale także może wywołać gorsze objawy jak np.: przyspieszony puls, letarg, szybki, płytki oddech, wymioty a nawet utratę przytomności – mówi w rozmowie z edziecko.pl dr Bartosz Pawlikowski, dermatolog, pediatra z łódzkiej kliniki Medevac. 

Dermatolodzy ostrzegają, że w okrytym wózku nie ma cyrkulacji powietrza, zwiększa się wilgotność i temperatura, co grozi tzw. pieluszkowym udarem cieplnym.

Mamy nadzieję, że to jednorazowy błąd.

OG

Baby shower Khloe Kardashian

Więcej o: