O takim prezencie, jaki Królikowski zrobił Wieniawie marzy prawie każda z nas. Przy okazji pokazał sporo PRYWATNYCH nagrań

Antek Królikowski to kreatywny mężczyzna. Z okazji walentynek stworzył dla Wieniawy własny teledysk do jej utworu "Na zawsze".

Walentynki to ważny dzień w życiu zakochanych. To idealna okazja do okazania sobie miłości. Także celebryci chętnie świętują ten dzień i chwalą się na Instagramie zdjęciami i przeróżnymi filmami. Ale kreatywność niektórych może zaskoczyć.

Antek Królikowski okazał się być 100% romantykiem i w tym wyjątkowym dniu stworzył dla Julii Wieniawy własny teledysk do jej utworu "Na zawsze". Aktorzy tworzą parę już od ponad roku, a ich uczucie wydaje się być coraz mocniejsze.

Film składa się z krótkich wideo z życia prywatnego pary. Widzimy ich na wakacjach, w gronie znajomych, a także w domowym zaciszu.

Julia Wieniawa, walentynkowo wrzucam fragmenty naszej wersji klipu do "Na Zawsze" (wersja soft) #walentynki #smartlove #nazawsze #juliawieniawa #antekkrolikowski - napisał pod filmem.

W komentarzach nie brakowało "ochów" i "achów".

Oglądam piąty raz. Nic na to nie poradzę, że jesteście prawdziwi i fantastyczni - czytamy w komentarzach.
Słodkie. Miło się robi na sercu od razu.
Pozazdrościć wam tylko takiej miłości.
Jak tak na Was patrzę, to jakbym widziała siebie i mojego męża! Jest śmiesznie i jest miłość i oby tak do końca życia.
Antoś, Ty to dobry chłopak jesteś! Pilnuj Julci, bo to dobra dziewczyna dla dobrego chłopaka. Bądźcie razem już na zawsze i będzie super!
Czy już wam mówiłam że bardzo do siebie pasujecie? - piszą w komentarzach.

Naszą uwagę zwrócił jednak dopisek pod filmem "wersja soft". Chcielibyście zobaczyć ten teledysk w "hard"?

MM