Beyonce i Jay-Z wystąpią w Polsce! Interia.pl: Ich koncert w naszym kraju już niebawem

Serwis Interia.pl nieoficjalnie dowiedział się, że Beyonce i Jay-Z mają wystąpić wspólnie w Warszawie pod koniec czerwca.

O wspólnej trasie koncertowej Beyonce i Jaya-Z plotkuje się od jakiegoś czasu. Kilka dni temu Laura Stylez powiedziała o tych pogłoskach w radiowym programie "Ebro in the Morning".

Mam swoje źródła, nie pytajcie o więcej. Usłyszałam, że ktoś powiedział, że ktoś mu powiedział, że ktoś mu powiedział, że Jay-Z i Beyonce mogą (pokreślam - mogą) ogłosić w najbliższym czasie trasę koncertową. - powiedziała.

Dodała, że podejrzewa, że może to być w Weekend Gwiazd NBA, czyli 18. lutego. 

Jak podaje Interia.pl, para ma wystąpić 30. czerwca w Warszawie na Stadionie Narodowym. Byłaby to ich druga po "On The Run Tour" wspólna trasa. Poprzednia trwała od czerwca do września 2014 roku a koncerty (19 w USA i dwa w Paryżu) przyniosły ponad 100 milionów dolarów zysku z samej sprzedaży biletów.

 

Wcześniej Beyonce występowała w Polsce tylko raz, w 2013 roku, kiedy była jednym z headlinerów Orange Warsaw Festival. Z kolei Jay-Z występował m.in. na Open'er Festival w Gdyni czy krakowskim Coke Live Music Festival.

embed

OG