Joanna Krupa rapuje i wykrzykuje "CHWDP". W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście! Tego nie można przegapić

Joanna Krupa w ostatnią sobotę prowadziła program SNL Polska. Z tej okazji nagrała utwór, w którym rapuje i krzyczy "CHWDP". Ale nie martwcie się, tutaj ten skrót ma inne znaczenie niż się spodziewacie.

Joanna Krupa miała przyjemność poprowadzić ostatni odcinek nowego programu rozrywkowego SNL Polska, emitowanego na platformie Showmax. Z tej okazji nagrała utwór, w którym wciela się w rolę raperki. Klip jest nakręcony wśród blokowisk, a Krupa mając na sobie dresy rapuje i krzyczy "CHWDP". W słusznym celu!

Już po pierwszych wersach utwory wiemy, że ten skrót ma w tym przypadku zupełnie inne znaczenie. Oznacza on "Chcę Wam dać psa" i zachęca ludzi do pomocy zwierzętom. Modelka wyjaśniła to też na swoim Facebooku.

"CHWDP". Pewnie widzieliście niejednokrotnie to hasło na murach w swoim mieście. Nie damy rady go usunąć, ale możemy odczarować jego znaczenie! Mam ogromny szacunek do policji, gdyż codziennie ryzykują swoje życie, żeby pomagać ludziom i zwierzętom. Od dziś #CHWDP niech Wam się kojarzy wyłącznie z hasłem "Chcę Wam dać psa"! Tekst ten powstał przy okazji mojego udziału w programie SNL Polska (...). Koszulkę, którą mam na sobie możecie wylicytować na rzecz Schroniska w Celestynowie, które niedawno zostało okradzione. Wpisujcie w komentarzach kwotę, którą jesteście gotowi zapłacić. Liczę na Was Kochani. Czas start! - napisała na Facebooku.

W niedzielę w tej koszulce Krupa pojawiła się w studio "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że hasło na t-shircie wbiło ją w fotel. Nie spodobało się ono też prowadzącemu program Marcinowi Mellerowi.

Nie rozumiem połączenia pomocy zwierzętom z obrażaniem policjantów. Ten skrót mi się kojarzy z bandytami stadionowymi i hasłami, które krzyczą pod adresem policjantów. 

Jednak fani modelki są innego zdania. Zgodnie przyznają, że akcja jest świetna i przez to hasło bardziej przykuwa uwagę. A przecież o to chodzi w tak szczytnym celu jak pomoc zwierzętom.

Fajne, jest kontrowersyjnie, zwraca na siebie uwagę i o to chodzi, a ponadto brawo za dystans do siebie.
Hit 2018! Teraz mi to z głowy nie wychodzi. Mnie się taka wersja przekazu w pani wykonaniu podoba. Jestem za!

Jak oceniacie umiejętności wokalne Dżoany?

Klip z SNL Polska znajdziecie tu:

 

OG