Joanna Krupa miała przyjemność poprowadzić ostatni odcinek nowego programu rozrywkowego SNL Polska, emitowanego na platformie Showmax. Z tej okazji nagrała utwór, w którym wciela się w rolę raperki. Klip jest nakręcony wśród blokowisk, a Krupa mając na sobie dresy rapuje i krzyczy "CHWDP". W słusznym celu!
Już po pierwszych wersach utwory wiemy, że ten skrót ma w tym przypadku zupełnie inne znaczenie. Oznacza on "Chcę Wam dać psa" i zachęca ludzi do pomocy zwierzętom. Modelka wyjaśniła to też na swoim Facebooku.
"CHWDP". Pewnie widzieliście niejednokrotnie to hasło na murach w swoim mieście. Nie damy rady go usunąć, ale możemy odczarować jego znaczenie! Mam ogromny szacunek do policji, gdyż codziennie ryzykują swoje życie, żeby pomagać ludziom i zwierzętom. Od dziś #CHWDP niech Wam się kojarzy wyłącznie z hasłem "Chcę Wam dać psa"! Tekst ten powstał przy okazji mojego udziału w programie SNL Polska (...). Koszulkę, którą mam na sobie możecie wylicytować na rzecz Schroniska w Celestynowie, które niedawno zostało okradzione. Wpisujcie w komentarzach kwotę, którą jesteście gotowi zapłacić. Liczę na Was Kochani. Czas start! - napisała na Facebooku.
W niedzielę w tej koszulce Krupa pojawiła się w studio "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że hasło na t-shircie wbiło ją w fotel. Nie spodobało się ono też prowadzącemu program Marcinowi Mellerowi.
Nie rozumiem połączenia pomocy zwierzętom z obrażaniem policjantów. Ten skrót mi się kojarzy z bandytami stadionowymi i hasłami, które krzyczą pod adresem policjantów.
Jednak fani modelki są innego zdania. Zgodnie przyznają, że akcja jest świetna i przez to hasło bardziej przykuwa uwagę. A przecież o to chodzi w tak szczytnym celu jak pomoc zwierzętom.
Fajne, jest kontrowersyjnie, zwraca na siebie uwagę i o to chodzi, a ponadto brawo za dystans do siebie.
Hit 2018! Teraz mi to z głowy nie wychodzi. Mnie się taka wersja przekazu w pani wykonaniu podoba. Jestem za!
Jak oceniacie umiejętności wokalne Dżoany?
Klip z SNL Polska znajdziecie tu:
OG