Lewandowscy pokazali, jak spędzają święta. Wiemy też, co Anna podarowała bliskim

Anna i Robert Lewandowscy dodają na Instagram dużo uroczych zdjęć, na których pokazują, jak spędzają pierwsze święta w powiększonym gronie.

Anna i Robert Lewandowscy w maju tego roku zostali rodzicami  Klary. Te święta są dla nich szczególnie wyjątkowe - pierwszy raz spędzają je w powiększonym gronie. 

Szczęśliwi rodzice chętnie pokazują fanom, jak wyglądają ich pierwsze święta z Klarą. Robert na Instastory dodał zdjęcie, gdzie cała trójka ma na sobie identyczne, urocze stroje z uszkami. Z kolei Lewandowska pokazała, jak wygląda ich wigilijny stół oraz czym obdarowała bliskich - zestawami zdrowych przekąsek, oczywiście marki Foods by Ann.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Anna Lewandowska dodała też na Instagram rodzinne zdjęcie przy choince. Mała Klara ma na sobie śliczną sukienkę ze skrzydłami, podobną do tej, którą trenerka pokazywała już wcześniej. Do zdjęć Lewandowscy dołączyli wzruszające życzenia dla swoich fanów. 

Nadszedł długo wyczekiwany, cudowny okres Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Wam jak najwięcej powodów do uśmiechu i radości oraz pozostania w duchu życzliwości, miłości i przyjaźni, nie tylko w okresie świątecznym. Życzymy ciepła domowego ogniska oraz światła, które rozświetli każdy mrok. Nieustającej motywacji do samorealizacji, a marzenia niech zmienią się w cele do których będziecie dążyć i niech nic nie stanie na drodze do walki z własnymi słabościami i pokonywaniem własnych barier - napisała.
 

Dołączamy się do życzeń Lewandowskich i czekamy na więcej zdjęć!

OG