Żółta sukienka ze skrzydełkami małej Klary jest prawdziwym hitem. To projekt POLSKIEJ marki i wcale nie jest droga!

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie zdjęcie, na której mała Klara pozuje w uroczej, żółtej sukience. Znamy jej cenę i markę.

Klara to ewidentnie oczko w głowie Roberta i Anny Lewandowskich. Szczęśliwa mama starannie dobiera stylizacje dla swojej pociechy, z którą często pokazuje się na Instagramie. 

Ostatnio żona najlepszego polskiego napastnika opublikowała zdjęcie, na którym Klara ma wyjątkowo uroczą żółtą sukienkę z białymi skrzydełkami. Jak się okazuje, jest to projekt polskiej marki Mirtillo, która szyje dziecięce ubrania na zamówienie. 

Za ten model zapłacimy zaledwie 139 złotych. Biorąc pod uwagę majątek Lewandowskich i fakt, że mogliby sobie pozwolić na najdroższe kreacje od światowych projektantów nie wydaje się to być zbyt wygórowana kwota, prawda?

MM

Więcej o:
Komentarze (25)
Żółta sukienka ze skrzydełkami Klary Lewandowskiej jest prawdziwym hitem. To projekt POLSKIEJ marki i wcale nie jest droga!
Zaloguj się
 • Black Swan

  Oceniono 17 razy 15

  czy Lewandowscy są aż tak biedni, że muszą na swoim dziecku kasę zarabiać? Nie dacie jej normalnego dzieciństwa?

 • Gość: i

  Oceniono 14 razy 14

  patrz na dziecko a nie w telefon

 • Gość: kasia

  Oceniono 12 razy 10

  Lewandowskim odbiło.Co za dużo to niezdrowo nawet świnka nie zje.Lewandowscy opamiętajcie się bo jesteście już śmieszni.

 • Gość: matka dwójki

  Oceniono 14 razy 10

  Niebyt to gustowne dla dziecka, ja bym dziecku nie kupiła takiej sukienti

 • Gość: Chit

  Oceniono 13 razy 9

  Hitem powiadacie...
  Takim samym jak pączki z batatufff?

 • Gość: lik

  Oceniono 10 razy 8

  ta kobieta powinna zobaczyć jak mamy ubierają dzieci ona ubiera bez gustu czarne rajstopy
  żółta sukienka włosów nie ma czym się chwalić i ośmieszać.

 • Gość: andrzej

  Oceniono 12 razy 6

  Gdyby to była żółta bluzeczka z krowim gównem to też byście kupowali,bo to lewandowska:)

 • Gość: Ania

  Oceniono 11 razy 5

  Ludzie dziwicie się Pani Stachurska zanim Anka się urodziła to ukazywały się jej Matka Boska i z nią rozmawiala (proszę przeczytać wywiad ze Stachurska) Dlatego tak bardzo pragnie mieć aniołów w swojej rodzinie ze Anka doczepia do sukienek i reklamuje A może też wymyśli jakaś bluzę ze skrzydełkami dla Robercika Fajnie będzie mi się gole strzelali kiedy dostanie skrzydeł Nie będzie czekał na piłkę az mu podadzą Anna jak widać to ciężko pracuje Pisze że jest w pracy a ja widzę w Koło kosmetyki

 • Gość: peleryna

  Oceniono 4 razy 4

  Takie ozdóbki na plecach u małych dzieci, które często siedzą oparte to przeszkadzajki raczej. Na początku ubrania powinny być po prostu wygodne, ale oni mają inne spojrzenie... cza się pokazać i wyróżniać. Ok, co mnie to....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX