Najmodniejsza suknia ślubna w nadchodzącym sezonie? Janachowska podpowiada, co teraz jest w trendach

Izabela Janachowska już dawno zostawiła za sobą karierę taneczną i teraz zajmuje się m.in. organizacją ślubu i wesel. Jakie suknie ślubne są obecnie najmodniejsze?

Choć sezon ślubny powoli dobiega końca, panny młode właśnie jesienią najczęściej postanawiają wybrać suknię ślubną. Dla wielu kobiet kwestia ta jest problematyczna i w szerokiej ofercie na rynku czasem naprawdę trudno znaleźć coś dla siebie.

Izabela Janachowska, która prowadzi własny portal ślubny, a także wspiera narzeczonych w programach "W czym do ślubu?" i "I nie opuszczę cię aż do ślubu" podpowiada, jakie suknie są najmodniejsze w tym sezonie.

Nadal modne są długie suknie ślubne i to w coraz odważniejszych kolorach. Natomiast dla tych panien młodych, które boją się pudrowego różu, błękitu, łososiu, kawy to projektanci znaleźli taki sposób i ten kolor przemycają pod spodem, a na materiale w kolorze są różnego rodzaju hafty lub koronki w kolorze białym - powiedziała.

Mamy wśród naszych czytelniczek jakieś przyszłe panny młode? Zdecydowałybyście się na taki wybór, który proponuje Janachowska? 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.