Ciężarna Weronika Rosati podkreśliła figurę obcisłą sukienką. Ale my zwróciliśmy uwagę na coś innego

Weronika Rosati swoje pierwsze dziecko urodzi już w grudniu. Od początku ciąży możemy obserwować, jak zmienia się jej ciało. Teraz można zauważyć jeszcze jedną zmianę - pełniejsze usta.

Weronika Rosati pojawiła się na sobotniej imprezie Sephory. Aktorka miała na sobie obcisłą, czarną sukienkę wykończoną falbanką, która doskonale podkreśliła jej ciążowe krągłości. My zwróciliśmy uwagę na inną zmianę, która jest widoczna na jej twarzy. Na zdjęciu z ciężarną koleżanką, Katarzyną Zielińską, usta Rosati wydają się większe niż zwykle.

 

Weronika od zawsze miała pełne usta, które na większe wydarzenia dodatkowo uwydatniała odpowiednim makijażem, jak np. na zeszłorocznej premierze filmu "Opowieści o miłości i mroku". Kiedy fani i media zarzucali aktorce, że powiększyła usta, aktorka zapewniała, że jest to jedynie zasługa podkreślenia ich odpowiednią konturówką. A może to kwestia ciążowych hormonów? Wiele kobiet podczas ciąży zauważa u siebie pełniejsze usta. Dotyczyło to m.in. Kim Kardashian podczas obu ciąż.

>> ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ <<

Myślicie, że to zasługa hormonów czy odpowiedniego makijażu? Bez względu na to, co jest przyczyną, musimy przyznać, że Rosati w ciąży wygląda coraz piękniej!

OG