Karpiel-Bułecka pierwszy raz śpiewa o dzieciach. Furorę robi okładka singla. Pozuje z córką!

Sebastian Karpiel-Bułecka pochwalił się właśnie swoim najnowszym, bardzo wyjątkowym singlem oraz niezwykle osobistą okładką do niego.

Sebastian Karpiel-Bułecka zaprezentował właśnie okładkę najnowszego singla "Zakopower" o wymownym tytule "Tata". Jest to wyjątkowa piosenka, ponieważ wokalistka, który raczej niewiele mówi o sprawach osobistych, bardzo się w niej otworzył. Słuchając singla możemy poznać jego uczucia do syna, który przyszedł na świat pod koniec maja tego roku.

Synku mój. Zjawisz się tutaj za parę chwil. Czekam tu, cieszę się i chciałbym, byś już był. Pewnie mi do góry dnem wywrócisz świat. Może to i lepiej, bo będzie coś wart - śpiewa lider "Zakopower".

Niezwykła jest również okładka do utworu, na której widzimy Sebastiana Karpiel-Bułeckę bawiącego się na huśtawkach z córką Antosią.

 
Oto okładka nowego singla (...). Nosi tytuł "Tata". Jako że tekst utworu jest dosyć osobisty, takaż jest i okładka - podpisał zdjęcie wokalista.

Fanom od razu przypadł do gustu najnowszy singiel "Zakopower" i urocza okładka do niego.

Piosenka piękna, słyszałam na koncercie.
Genialne! Moje uszy są w raju!
Jak zwykle świetnie.
Mega.

Sebastian Karpiel-Bułecka i jego partnerka, Paulina Krupińska są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci, 2-letniej Antosi i 4-miesięcznego Jędrka.

AG

Więcej o: