Scott Disick i Sofia Richie ZARĘCZYLI SIĘ? Jeden szczegół z ich randki daje do myślenia. "Wszystko było zaplanowane"

Związek Scotta Disicka i 15 lat młodszej Sofii Richie może być poważniejszy niż wszystkim się wydawało. Para podobno się zaręczyła.

Pierwsze plotki o romansie Scotta Disicka i Sofii Richie pojawiły się już rok temu, ale dopiero teraz między tą dwójką zrobiło się ponoć naprawdę poważnie. Czyżby uwielbiający przypadkowe romanse i szalone imprezy Disick w końcu postanowił się ustatkować? Tak podają zagraniczne źródła, które donoszą, że były facet Kourtney Kardashian oświadczył się 15 lat młodszej córce Lionela Richiego. Dowodem mają być zdjęcia z ostatniej randki. Para oddaje się czułościom, a na ich deserze widnieje wypisany czekoladą napis "Gratulacje Scott i Sofia".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Serwis Heavy.com donosi, że na widok deseru Sofia lekko się skrępowała i ukryła twarz w dłoniach. Plotki podsyca też fakt, że Scott był ostatnio widziany u jubilera. 

Wybrali się w sobotę wieczorem do restauracji i to ewidentnie nie było spontaniczne wyjście. Deser i wszystko inne wyglądało jak część zaplanowanej uroczystości. 

Odkąd 2 lata temu rozstał się z Kourtney Kardashian, Scott Disick nie traci czasu. Nałogowy imprezowicz i podrywacz zaliczył trudną do oszacowania liczbę romansów, więc Sofia Richie wydawała się tylko kolejnym numerkiem na jego liście. Wszystko wskazuje jednak na to, że 19-latka zatrzymała go przy sobie na dłużej,

Zobacz wideo

WJ

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.