Scott Disick weekend spędził z rodziną, ale potem zmienił towarzystwo na... 4 seksowne dziewczyny. I Z NICZYM się nie kryli

Miniony weekend Scott Disick spędził z Kourtney Kardashian i ich dziećmi na Kostaryce, ale na tym nie zakończył wakacji. Zaraz potem przeniósł się na Florydę - tym razem bez rodziny, za to z tłumem seksownych kobiet.

Scott Disick i Kourtney Kardashian tworzą (tworzyli?) najdziwniejszy związek świata. Mają troje dzieci, ale nigdy nie wzięli ślubu. Od lat się schodzą i rozchodzą, czemu winny jest imprezowy tryb życia Scotta oraz jego uzależnienie od alkoholu i hazardu. Choć już od roku oficjalnie nie są razem, zachowują bardzo przyjacielskie stosunki: zabierają dzieci na wspólne wakacje i publikują dwuznaczne posty na Instagramie Wszystko to co jakiś czas podsyca plotki o ich ponownym zejściu. Niestety, to raczej TYLKO plotki i nic więcej. Po weekendzie spędzonym z rodziną na Kostaryce, Disick przeniósł się bowiem na Florydę, a tam już czekało na niego całkiem inne towarzystwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Na zdjęciach widać, że Disick korzysta z uroków życia z grupką młodych, seksownych kobiet. Z jedną przytula się na leżaku na plaży, z inną figluje w basenie. Podsumowując: nie traci czasu i niespecjalnie się z tym kryje.

Scott wydawał się bardzo zrelaksowany, gdy palił cygaro i obejmował swoją młodą towarzyszkę - relacjonuje "Daily Mail".

W tym samym czasie Kourtney została przyłapana przez paparazzi, gdy roześmiana i zadowolona odprowadzała dzieci do szkoły. Myślicie, że to poza czy naprawdę jej to nie rusza?

WJ

Więcej o:
Komentarze (2)
Scott Disick weekend spędził z rodziną, ale potem zmienił towarzystwo na... 4 seksowne dziewczyny. I Z NICZYM się nie kryli
Zaloguj się
  • Gość: księżna Kate

    Oceniono 4 razy 0

    Ta dziewczyna z leżaka piersi zostawiła chyba w domu - dla wygody :) A facet - smuteczek.

  • Gość: pipu

    Oceniono 1 raz -1

    Jak już im zapłacił to mógł wybrać jakieś fajne kształtne prostytutki. Te na zdjęciach bardziej przypominają chłopców. Męzczyzni serio lubią takie szkielety?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX