Agnieszka Woźniak-Starak o miłości do męża: Doskonale się rozumiemy. Przyznała też, że w jednej kwestii się nie dogadują

Są już po pierwszej rocznicy ślubu i miłość nadal kwitnie. Agnieszka Woźniak-Starak w najnowszej "VIVIE!" szczerze opowiedziała o swoim uczuciu do męża.

Ślub Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka był jednym z bardziej wyczekiwanych ślubów w polskim show-biznesie. Rocznicę tego wydarzenia para spędziła w polskich górach w gronie najbliższych przyjaciół. O miłości do męża Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała w nowym wywiadzie dla "VIVY!". Receptą na ten związek było idealne dopasowanie dwóch osobowości.

To wydarzyło się niespodziewanie, po prostu poczuliśmy, że jesteśmy do siebie bardzo podobni, że doskonale się rozumiemy.

Para jest szczęśliwa, dba o swój związek i pielęgnuje uczucie, które ich spotkało.

Duża determinacja mojego męża, którą mnie uwiódł absolutnie, bo nigdy w życiu nie spotkałam tak zdeterminowanego i odważnego mężczyzny. W zasadzie nie pozostawił mi wyboru... - przyznaje Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla "Vivy"

Prezenterka nie bała się zaryzykować i opłaciło się. Jedynym problemem, z którego śmieje się sama Woźniak-Starak jest jej wczesne wstawanie.

(...) póki co, to jest jedyne pole konfliktów, bo wstaję bardzo wcześnie i potrafię nieźle hałasować.
 

Wiele osób zarzuca złośliwie, że związek ten opiera się na pieniądzach. Prowadząca "Azja Express" odniosła się do tej kwestii.

W związku ważna jest miłość. Pieniądze ważne są w życiu, bo dają wolność. Dlatego zawsze warto mieć swoje.

Tym stwierdzeniem powinna zamknąć usta hejterom. 

Zobacz wideo

MT

Więcej o: