Rozenek i Krupińska promują "Tesco". Która wypadła lepiej? My nie mamy wątpliwości

Małgorzata Rozenek i Paulina Krupińska pojawiły się w środę na imprezie supermarketu "Tesco". O ile Krupińska prezentowała się świetnie, Rozenek tym razem wypadła nieco gorzej.

Z początkiem września wystartowała nowa kampania wizerunkowa Pasaży Tesco, której ambasadorami zostali Małgorzata Rozenek-Majdan, Paulina Krupińska oraz Mateusz Gessler. W minioną środę odbyło się pierwsze spotkanie prasowe, które miało na celu zachęcić klientów do zakupów właśnie w tym markecie. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście znanych "twarzy" marki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Rozenek na tę okazję przywdziała różowy kombinezon, do którego dobrała ognistą, czerwoną koszulę. Kontrowersyjne połączenie kolorów jak najbardziej przypadło nam do gustu, ale problem mamy z fasonem tej kreacji. Spodnie były zdecydowanie za luźne, co nieco zdeformowało sylwetkę "Perfekcyjnej". Ich długość także nie była idealna, przez co ciągnęły się za nią i przy nogawkach pojawiły się nieuniknione plamy od kałuży.

Dużo korzystniej prezentowała się Paulina Krupińska, która wybrała letnią sukienkę w folklorystyczne wzory. Do tego płaszcz o tym samym motywie i... voila! Perfekcyjny look gotowy.

A jakie jest wasze zdanie? Zgodzicie się z naszą opinią?

Zobacz wideo

MM

Więcej o: