Edyta Górniak do Sopotu przyjechała z synem. Allan większość czasu spędził z tajemniczą blondynką. Te gesty nie mogą być przypadkowe

Edyta Górniak pojawiła się w piątek na sopockim festiwalu "Top of the Top". Cały czas mogła liczyć na obecność syna, który swoją uwagę musiał jednak dzielić pomiędzy dwiema kobietami: matką i tajemniczą blondynką.

Edyta Górniak była gwiazdą piątkowego festiwalu w Sopocie, dając rewelacyjny koncert. Wystąpiła na scenie, śpiewając swoją interpretację piosenki innej diwy, Mariah Carey. Zarówno przed występem - podczas próby, jak i również już w trakcie samego koncertu, piosenkarka mogła liczyć na nieustanne wsparcie syna, Allana Krupy. Paparazzi uchwycili chłopaka, oglądającego przygotowania mamy w Operze Leśnej ze znajomą.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Widać, że syn Edyty Górniak ma bardzo dobry kontakt ze swoją towarzyszką. Para śmiała się, dotykała. Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, jakoby syn Edyty Górniak spotykał się z dużo starszą polską youtuberka. Na festiwalu Allan bardzo chętnie pozował również z mamą na ściankach.

Kim jest tajemnicza towarzyszka Allana Krupy? Myślicie, że są parą?

AG

Zobacz wideo
Więcej o: